Новини

Гранти для ветеранів та другого з подружжя на початок або розвиток власного бізнесу: стартував прийом заявок!

Бізнес, Війна, Новини
248 переглядів

 Уряд розширив проєкт єРобота та запускає нові грантові програми для ветеранів на започаткування або розвиток власного бізнесу.

Захисники й захисниці, які мають бажання займатися підприємництвом, або ж розвивати свій бізнес після повернення до цивільного життя, можуть отримати грант від 250 тисяч до мільйона гривень. Окрім того, другий з подружжя захисника може отримати грант 500 тисяч гривень на розвиток сімейного бізнесу. Обов’язковою умовою надання грантів є створення нових робочих місць.

Зокрема, запускаються нові грантові програми, за якими можна отримати грант:

250 тисяч гривень – для учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни за умови створення одного робочого місця;

500 тисяч гривень – для члена сім’ї учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни за умови створення двох робочих місць;

мільйон гривень – для учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни, які зареєстровані як ФОП не менше ніж три роки, за умови створення чотирьох робочих місць, мінімум два з яких займуть ветерани або особи з інвалідністю внаслідок війни.

Гранти на 500 тисяч та мільйон гривень надаватимуться за умови співфінансування з отримувачем у співвідношенні 70/30, тобто отримувач гранту має вкласти у свою справу 30 % власних коштів, 70 % коштів надасть держава у вигляді гранту.

Грантові кошти підприємець може використати на придбання обладнання, сировини, матеріалів, оренду приміщення й транспортних засобів, необхідних для реалізації свого бізнес-проєкту, закупівлю ліцензійного програмного забезпечення, оплату послуг з маркетингу та реклами.

Заяви на отримання грантів можна подавати з 10 квітня через портал Дія diia.gov.ua/services/categories/biznesu/yerobota

Окрім того, отримувачі грантів зможуть безоплатно пройти навчання з питань підприємництва та отримати консультації у регіональних центрах зайнятості.

Коментарі
Теги: бізнес, військові, гранти
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up