Новини

Гранти від держави виробникам дронів

Лайфстайл, Новини
160 переглядів

Підприємства, що виробляють дрони, зможуть отримувати грант від держави у розмірі 80 відсотків  вартості поданого проєкту. Пільговий режим надання грантів таким виробникам буде діяти на всій контрольованій території України. Відповідне рішення уряд підтримав на засіданні 3 травня.

«Умови, створені рішенням уряду для виробників дронів, сприятимуть розвитку цього високотехнологічного напрямку у всіх регіонах країни. Це нові робочі місця, податки до бюджетів усіх рівнів. Зрештою, збільшення попиту на кваліфіковані інженерно-технічні, ІТ-кадри стимулюватиме молодь навчатися відповідних професій. І це дуже важливо для майбутнього економіки країни», – зазначила заступниця Міністра економіки Надія Бігун.

Відповідно до рішення, грантові кошти виробники дронів зможуть спрямувати на придбання, доставку, монтаж обладнання. А власні кошти в рамках вартості проєкту — зокрема, й на поповнення оборотного капіталу. За умовами грантової програми, отримувач має створити певну кількість робочих місць, залежно від суми гранту.

До цього рішення пільговими умовами отримання грантів, відповідно до яких держава фінансувала до 80% вартості проєкту, а виробник з власних коштів фінансував решту, могли скористатися лише підприємства на деокупованих територіях.   Також уряд посилив контроль над виконанням отримувачами грантів умов договору. Зокрема, бізнес, що не створив у визначений термін обумовлену договором кількість робочих місць, має повернути державі пропорційну суму від обсягу гранту в 30-денний термін з часу виявлення порушення.

Коментарі
Теги: Виробники дронів, гранти
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up