Новини

Граничні строки подання податкової декларації про майновий стан

Новини
212 переглядів

Триває деклараційна кампанія -2024. Прозвітувати про доходи, отримані протягом минулого року, громадяни та фізичні особи – підприємці мають у визначені законодавством строки.

Граничні строки подання декларації такі:

До 1 травня року, наступного за звітним, – для фізичних осіб-підприємців (крім тих, що обрали спрощену систему оподаткування), фізичних осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність, та громадян.

Якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим (п. 49.20 ст. 49 Податкового кодексу України.

За умови якщо у платника податку відсутні підтверджуючі документи щодо суми отриманого ним доходу з іноземних джерел і суми сплаченого податку в іноземній юрисдикції, оформлені згідно зі ст. 13 Кодексу, то відповідно до п. п. 170.11.2 п. 170.11 ст. 170 Кодексу такий платник зобов’язаний подати до контролюючого органу за своєю податковою адресою заяву про перенесення строку подання податкової декларації  до 31 грудня року, наступного за звітним;

– протягом 20 календарних днів місяця наступного за календарним, в якому проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця за її рішенням – для фізичних осіб-підприємців (крім тих, що обрали спрощену систему оподаткування) у випадку припинення підприємницької діяльності.

При проведенні державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця за її рішенням останнім базовим податковим (звітним) періодом є період з дня, наступного за днем закінчення попереднього такого періоду до останнього дня календарного місяця, в якому проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності;

– не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду, – для резидентів, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання;

– до 31 грудня (включно) року, наступного за звітним, – для фізичних осіб, у яких є право на податкову знижку.

У Володимир-Волинській державній податковій інспекції головного управління ДПС у Волинській області закликають громадян не зволікати та вчасно задекларувати свої доходи.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up