На головну живи активно “Грейс” привіз багато золота зі Словенії

“Грейс” привіз багато золота зі Словенії

431

Колектив спортивного танцю клубу «Грейс» днями привіз з Міжнародного фестивалю «Lukec open» у Словенії кілька високих нагород.

«Організація WADF – єдина у світі, яка проводить конкурси з артистичного танцю, – розповідає викладач клубу Яна Божик, яка й супроводжувала цього разу своїх вихованців на чемпіонат Європи саме за версією WADF. – Торік  ми були зі старшими дітьми у Чехії, в Ліберці, на чемпіонаті світу.

- реклама -

До артистичного танцю відносять різні стилі, це і брейкданс, урбан, стріт-денс, контемпорарі, джаз-фанк та чимало інших. Наші діти віком від 11 до 14 років представили себе у відділенні бальної хореографії, в обох його програмах – європейській та латиноамериканській. Оцінювало виступи 14 членів журі з країн Європи та США».

   Загалом у триденному чемпіонаті взяло участь 1700 учасників. Семеро «грейсівців» виступали протягом одного дня, повезли туди сім різних постановок.

Команда «Грейсу», що складалась з трьох пар-учасниць, у категорії Standard Show Group Children з постановкою I Love You Always(віденський вальс) виборола золото, сертифікат Elite Silver та кубок фестивалю, а також перше місце в категорії Open Group Children, сертифікат Gold та кубок фестивалю за джайвову постановку Meeting in the 80s.

   У сольних виступах пар Олег Дудик та Катерина Слободчікова у категорії Latin Show Children Duo/Trio з постановкою Walk on Memories (румба) зайняли перше місце та отримали Gold Certificate і кубок фестивалю. Станіслав Калачинський та Валерія Плісак у категорії Standard Show Junior з постановкою Tender is the Night (віденський вальс) також стали першими, отримавши кубок фестивалю і сертифікат Elite Silver та з постановкою Boyfriend (квікстеп) зайняли друге місце у категорії Open Junior, отримавши диплом Silver.   Ангеліна Іванникова та Дмитро Куліш у категорії Standard Show Children з постановкою In New York (квікстеп) теж із золотом, вони отримали Кубок фестивалю та Gold Sertificate.

Наймолодша учасниця клубу Каріна Федоренко виступала в категорії Solo Children, посівши два перших місця з постановками Joy (ча-ча-ча) та віденський вальс, отримавши два кубки фестивалю та два сертифікати Elite Silver. Усі сім учасників нагороджені медалями.

   Окремо судді відзначили пару Олега Дудика та Катерини Слободчікової, запросивши їх станцювати на гала-концерті, де було представлено 20 найкращих виступів чемпіонату. Їм же на сцені й вручили запрошення та 50% знижки для клубу “Грейс” на фестиваль, який проходитиме у Болгарії.

Світлана КОШИРЕЦЬ.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

6 + 3 =