Новини

Громадська рада РДА: Перевізники на вагу золота та останній бюджет району

Архів
24 переглядів

   Стан пасажирських перевезень та підсумки виконання районного бюджету за минулий рік заслухали члени громадської ради при РДА.

  Начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Петро Чуцький розповів, що у районі пасажирські перевезення здійснюють п’ять перевізників: підприємці Ігор Павловський, Михайло Тищук, Вадим Шуба, Валентина Веснянка та ПАТ “Володимир-Волинське АТП-10707”.

З 74-х населених пунктів району, які потребують транспортного сполучення, пасажирським перевезенням охоплені 61. Без автобуса досі залишаються Бегета, Міжлісся, Новини, Поничів, Когильне, Заболоття та інші. Причина – нерентабельність рейсів  та погані дороги. Хоча щодо останньої проблеми, то з кожним роком вона зазначив Петро Чуцький. Приміром, торік у районі проведено ремонтних робіт  на 11 мільйонів гривень.

Торік у  РДА на незадовільну роботу перевізників надійшло шість звернень від громадян – четверо  з них скаржились на “АТП 10707”. Як правило, звернення стосувались порушення графіків руху, збільшення ціни за проїзд та відмови у пільговому перевезенні. Утім, у порівнянні із минулими роками, кількість скарг значно знизилась, наголосив Петро Чуцький. І зазначив, що у той же час  перевізники у районі нині на вагу золота, адже якщо котрийсь із них відмовиться від маршруту, заміну важко буде віднайти.

Члени  громадської ради стали останніми, перед ким прозвітувала за минулий рік начальниця управління фінансів Олена Бондарук. З її слів, це досить хвилююче, адже оскільки району  майже не залишилось, тож  такого зведеного бюджету вже не буде. А був минулий рік для Володимирщини більш, ніж успішним, адже динаміка усіх показників бюджету зросла ще більше, ніж у попередні роки, коли район  був великим. Зокрема, на 61 відсоток  до запланованого збільшилися доходи. На думку Олени Бондарук,  ріст просто феноменальний.

Досягненням  вона вважає збереження таких загальнорайонних установ, як будинок культури та бібліотека, що знаходяться у місті і з фінансуванням котрих нині виникають проблеми. Олена Бондарук сподівається, що з часом порозуміння із громадами  вдасться віднайти. Цього року на РБК Устилузька ОТГ таки виділила свою частку на енергоносії. Тож намагаються зберегти головну районну установу культури до того часу, поки не вирішиться її доля в межах децентралізації. Згадала Олена Григорівна і про зміни, які чекають на адмінподіл районів, які, очевидно, формуватимуться на базі госпітальних округів. А оскільки наш район один з перших в області майже увесь під об’єднаними громадами, то тут можуть створити і першу на Волині префектуру.

Тетяна ІЗОТОВА.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up