Новини

Громадські слухання щодо будівництва готелю відтерміновані

Архів
52 переглядів

Вчора у міськвиконкомі  мало відбутися громадське обговорення проекту детального плану території земельної  ділянки на вулиці Драгоманова, 6 у місті Володимирі-Волинському, яким передбачалася   зміна цільового призначення земельної ділянки з «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на «для будівництва і обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування».

А якщо простіше, то йшлося про те,  будуватимуть чи ні у нашому місті готель на вулиці Драгоманова, 6, про перспективу чого наша газета уже повідомляла. Інвестором такого будівництва має виступати єврейська громада.

Однак,  на вимогу громадськості, час надання пропозицій та зауважень щодо детального плану території земельної  ділянки (кадастровий номер: 070200000:01:001:1528) на вулиці Драгоманова, 6 у місті Володимирі-Волинському для зміни цільового призначення земельної ділянки, продовжено до 3 серпня 2021 року.

Оприлюднення проекту відбудеться 4 серпня у конференц-залі ЦНАПу о 14:30 .

Пропозиції, зауваження просять надавати  у відділ містобудування і архітектури управління містобудування за адресою міськвиконкому  за адресою: ма\. Володимир-Волинський,  вул. Устилузька, 17. Відповідальний за прийом пропозицій заввідділом Тарас Киба, телефон 3-49-54.  

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up