На головну Новини Громадські слухання щодо будівництва готелю відтерміновані

Громадські слухання щодо будівництва готелю відтерміновані

168

Вчора у міськвиконкомі  мало відбутися громадське обговорення проекту детального плану території земельної  ділянки на вулиці Драгоманова, 6 у місті Володимирі-Волинському, яким передбачалася   зміна цільового призначення земельної ділянки з «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на «для будівництва і обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування».

А якщо простіше, то йшлося про те,  будуватимуть чи ні у нашому місті готель на вулиці Драгоманова, 6, про перспективу чого наша газета уже повідомляла. Інвестором такого будівництва має виступати єврейська громада.

- реклама -

Однак,  на вимогу громадськості, час надання пропозицій та зауважень щодо детального плану території земельної  ділянки (кадастровий номер: 070200000:01:001:1528) на вулиці Драгоманова, 6 у місті Володимирі-Волинському для зміни цільового призначення земельної ділянки, продовжено до 3 серпня 2021 року.

Оприлюднення проекту відбудеться 4 серпня у конференц-залі ЦНАПу о 14:30 .

Пропозиції, зауваження просять надавати  у відділ містобудування і архітектури управління містобудування за адресою міськвиконкому  за адресою: ма\. Володимир-Волинський,  вул. Устилузька, 17. Відповідальний за прийом пропозицій заввідділом Тарас Киба, телефон 3-49-54.  

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

3 × чотири =