Новини

Громадськість у Зимному навчали формувати і реалізовувати Стратегію розвитку

Архів
12 переглядів

У Зимнівській об’єднаній територіальній громаді в рамках реалізації проекту «Підтримка ролі громадськості в управлінні місцевим розвитком в Україні», що реалізується Асоціацією малих міст України за фінансування американського Фонду Чарльза Стюарта Мотта відбувся навчальний семінар  «Використання інструментів громадської участі при формуванні і реалізації Стратегії розвитку». Місцеві громадські активісти та представники влади обговорили на ньому способи взаємодії та реалізації стратегії розвитку громади.

   – Працюємо  над розробкою стратегії розвитку на найближчі 10 років. Всіляко намагаємося залучити мешканців, адже розуміємо, що пріоритети розвитку має розділяти та підтримувати уся громада. Саме тому, прагнемо, щоб кожен мешканець відчув та зрозумів свою участь та  відповідальність у процесах планування, щоб у майбутньому ми спільно могли працювати над реалізацією наших планів, – зауважила спеціаліст гуманітарного відділу Олена Гус.

Впродовж зустрічі, застосовуючи інтерактивні форми навчання, учасники вчилися формувати команду, розвивати відповідальність та шукати власні інструменти впливу та взаємодії із владою.
На завершення  дві групи активістів відповідали на запитання, які дії має зробити влада, щоб забезпечити та розвинути громадську участь та які з боку членів громади забезпечать їх включення у процеси прийняття рішення.
Завдяки спільному обговоренню вдалося сформулювати заходи та завдання, які будуть включені у програму залучення мешканців до процесу напрацювання та впровадження Стратегії розвитку Зимнівської ОТГ, яку планується прийняти на черговій сесії місцевої ради.

Коментарі
Теги: громадськість, Зимнівська ОТГ, Олена Гус, стратегія розвитку
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up