Новини

Громадський патруль з лісовою охороною мисливців контролює

Архів
9 переглядів

З ініціативи начальника обласного управління лісомисливського господарства  Олександра Кватирка до патрулювання лісових масивів у вихідні  залучили журналістів районних та обласних видань. Спільні рейди проводилися в усіх районах області.

Посилене патрулювання лісових масивів та мисливських угідь працівниками груп оперативного реагування та державної лісової охорони розпочинається традиційно із початком сезону полювання. Така перевірка  документів, які необхідні мисливцю, неабияк стимулює дотримуватися культури ведення полювання. Це визнають і самі мисливці.

У складі мобільної групи лісової охорони угіддями Володимир-Волинського держлісмисгоспу минулої суботи їздила  і  працівниця газети «Слово правди» Анастасія Оліфірович. Порушень правил полювання на обстеженій території, у Мокрецькому, Осівському та кількох сусідніх з ними лісництвах група не виявила.

Із понад 30-ти перевірених мисливців, які полювали на території ДП «Горохівське ЛМГ», лише один не мав усіх необхідних дозвільних документів, про це складено протокол. Така ж тенденція у Маневицькому та Старовижівському районах, де перевірили кілька десятків мисливців. Загалом по області мобільні рейдові групи за ці вихідні склали 23 протоколи, у тім числі, про порушення правил полювання. Більшість  з них стосуються полювання  без наявності встановленого переліку документів: посвідчення мисливця; щорічної контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання з відміткою про сплату держмита,  дозволів на добування мисливських тварин, користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання та паспорту на собак мисливських порід у разі їх залучення.

Посилене патрулювання лісових масивів із залученням громадських активістів та журналістів відбуватиметься і в наступні вихідні.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up