Новини

Громадський проект у дії на вулиці Поліської Січі

Архів
4 переглядів

Наближаються до завершення роботи з реалізації громадського проекту  «Мій двір – моє місто», розповідають жителі будинку № 49, що на вулиці Поліської Січі. Його автор Володимир Кравчук разом із ініціативною групою та усі їхні сусіди радіють, що спільна праця дала очікуваний результат.

Будівельники облаштували входи у два під’їзди, уклали бруківку, та не просту, сіру, а з кольоровими квітами. Потім мешканці самі взялися за благоустрій прибудинкової території. Працювали увечері, завершували роботу вже при світлі вуличних ліхтарів. Тепер впорядкований  двір тішить око, можна не боятися, що зачепившись чи послизнувшись упаде дитина або й дорослий. Роботи із благоустрою майже закінчені, залишилося встановити лавочки.

Люди кажуть, що вперше така кількість сусідів зібралася разом для наведення ладу біля будинку. Вони вперше обговорили  спільні плани і переконалися, що самі в силах реалізувати зміни.  Це результат взаємодії ініціативної групи і міського депутата Олега Свідерського. Використали на благоустрій двору кошти міського бюджету і власні. Жителі вдячні міській владі за можливість участі у проекті, що став інструментом для реалізації їхніх ініціатив, будівельникам – за творчий підхід до виконання робіт, а також нашому земляку, а тепер киянину, депутату Верховної Ради шостого скликання Віктору Олійнику – за розкішні туї для озеленення прибудинкової території.

До речі, тепер подібні ідеї висловлюють і мешканці сусідніх будинків, котрі цікавляться можливістю участі у громадських проектах.

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up