Новини

Громади чекають на своїх поліцейських офіцерів

Архів
7 переглядів

 Невдовзі кожна громада Володимирщини матиме власного поліцейського. Волинська область – шостий регіон держави, де запроваджено проект «Поліцейський офіцер громади», відповідно до якого кожна територіальна громада, що підписала Меморандум про співпрацю з поліцією, матиме власного правоохоронця.

Проект «Поліцейський офіцер громади» – це продовження впровадження реформи поліції, метою якого є тісна взаємодія поліцейського з об’єднаною територіальною громадою та мешканцями сільської місцевості. Акцент робитимуть на передбаченні правопорушень, постійно спілкуючись із мешканцями громади.
На Волині уже 37 об’єднаних територіальних громад уклали Меморандум про співпрацю з поліцією. Серед них і чотири громади Володимир-Волинського району. Обрані також і офіцери громади, які нестимуть службу на територіях після того, як пройдуть відповідне навчання у рамках міжнародної програми.
Відбір кандидатів на посади поліцейських офіцерів громади здійснювався як серед діючих поліцейських, так і серед громадськості. Кандидатові потрібно було подати анкету, пройти тестування, поліграф і співбесіду із залученням представників громади.
А поки офіцери проходять підготовку на курсах, які триватимуть до лютого наступного року, громади уже готують для них зручні робочі місця. Приміром, у Зарічанській ОТГ відремонтований кабінет майбутнього офіцера бригади, який знаходиться у приміщенні сільської ради. До зручностей правоохоронця і окрема кімната відпочинку. Невдовзі кабінети облаштують меблями та оргтехнікою. Очікують наразі і на обіцяні службові автівки.
Тетяна ІЗОТОВА.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up