Новини

Громади міста і району у «Спортивнім сузір’ї Волині-2023»

Громади, Спорт
195 переглядів

Підбито підсумки за результатами виступів у 2023 році спортсменів з олімпійських та неолімпійських видів спорту на міжнародних, всеукраїнських та обласних змаганнях серед громад, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, фізкультурно-спортивних товариств та кращих спортсменів і тренерів-викладачів області «Спортивне сузір’я Волині-2023».

Високі місця у рейтингу команд міських, селищних та сільських територіальних громад  посіли  представники  міста Володимира та району.

За результатами виступів спортсменів на офіційних обласних змаганнях з олімпійських видів спорту  нагородили: у першій групі за третє місце – Зимнівську сільську; у третій групі за  третє  місце – Володимир-Волинську міську громади.

Також у рейтингу серед територіальних громад з олімпійських видів спорту за результатами виступів спортсменів на міжнародних та всеукраїнських змаганнях відзначені: у другій групі за перше місце – Іваничівська селищна громада;  третій групі за третє місце – Володимир-Волинська міська.

За підсумками виступів спортсменів з індивідуальних олімпійських видів спорту на обласній спартакіаді «Волинь спортивна-2023» високі місця серед громад області посіли: у першій групі третє – Павлівська, друге – Зимнівська сільські; у третій групі  третє – Володимир-Волинська міська громади.

За результатами виступів спортсменів на обласній спартакіаді «Волинь спортивна – 2023» з ігрових олімпійських видів спорту нагороди отримали: у  першій групі за друге  місце  – Павлівська сільська; у третій групі за  друге місце – Володимир-Волинська міська громади.

 

Коментарі
Теги: «Спортивне сузір’я Волині-2023», нагороди, підсумки
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up