На головну Новини Громади району переводять роботу адмінустанов у телефонний режим

Громади району переводять роботу адмінустанов у телефонний режим

174

У вівторок, 17 березня  виконавчий комітет Зарічанської сільради прийняв ряд рішень, спрямованих на запобігання поширення коронавірусу на території громади упродовж карантину.

Таким чином прийняли рішення заборонити проведення усіх масових заходів у яких бере участь понад 10 осіб, крім тих, що необхідні для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Із усіх суб’єктів господарювання працювати дозволили лише тим, які здійснюють роздрібну торгівлю продуктами харчування, медикаментами, засобами гігієни та пальним. Проте власники повинні забезпечити обмежений доступ клієнтів до торговельного закладу з розрахунку 2м2 на одну особу.

- реклама -

Обмежать прийом відвідувачів і у КО «Публічна бібліотека» Зарічанської сільської ради та бібліотеці-філії с. Ласків, а також у ЦНАПі. Настоятелям храмів рекомендують провести роз’яснювальну роботу серед парафіян. Суб’єктам господарювання, які є платниками єдиного податку першої і другої груп, котрі змушені припинити роботу на час карантину, радять звернутись до Володимир-Волинської ОДПІ щодо звільнення від сплати єдиного податку на час перебування у відпустці відповідно до п. 295.5 ПКУ.

З 12 години 18 квітня на території громади скасовано усі регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні (крім перевезення легковими автомобілями).

Керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності члени виконкому рекомендують запровадити щоденний температурний скримінг персоналу, а також максимально перевести здійснювану персоналом роботу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій і технологій. На дистанційну форму роботу перевели і усіх працівників освіти.

Інформацію про те, що прийоми громадян у сільрадах та старостатах відмінені до 3 квітня розмістили на офіційних сайтах усі громади Володимирщини. Зокрема, на період карантинних заходів доступ до Устилузької міської ради та її адміністративних приміщень у старостинських округах обмежений, а вхід можливий лише у масках. До будівлі Зимнівської сільради доступ мають тільки працівники установ, які там працюють.

Оваднівський ЦНАП рекомендує громадянам подавати звернення з особистих питань, заяви на отримання адміністративних послуг засобами телекомунікаційного зв’язку, відповідно до чинного законодавства. На період карантину у громаді припинили роботу усі заклади культури та бібліотеки.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

12 + 8 =