Новини

«Громадянська позиція» представляє кандидатів у депутати міської ради

Архів
71 переглядів

№1 у єдиному списку кандидатів – Горошкевич Павло Володимирович.

Округ  1.

№ 06. Микола Кліщук. Освіта професійно-технічна, начальних цеху комплектування виробів та матеріалів ТзОВ «Гербор-холдинг».

 – Переконаний, що місцеві вибори дуже важливі, тому до місцевих рад повинні прийти люди, які знають, як працювати та навести лад, як допомогти мешканцям краю, захистити їх від безробіття, кризи та нестабільності. У місті насамперед потрібно розвивати інфраструктуру, шукати інвесторів, які створять нові робочі місця, підтримувати малий та середній бізнес. Будуть працювати великі та малі підприємства –  поповнюватиметься бюджет, люди матимуть роботу й упевненість у завтрашньому дні.

№ 07. Вікторія Кухарук. Медсестра КП «Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання».

– Працюючи на посаді медичної сестри у лікарні та від народження проживаючи у селі, краще за будь-кого знаю проблеми в місцевій медицині зсередини. ФАПи у селах страждають від браку коштів на придбання медикаментів для першої невідкладної допомоги. У ТМО катастрофічно не вистачає діагностичного обладнання, що дало б змогу рятувати тисячі життів.

На місцевих виборах представлено безліч політичних сил, натомість лише   «Громадянська позиція» не замикається на одному Володимирі, а команда молодих та далекоглядних людей намагається охопити  розв’язання проблем жителів сільської місцевості, вважає жінка. А найбільше мені імпонує,  що наголос в програмі партії ставиться на реформуванні медичної сфери, починаючи з придбання діагностичного обладнання, залучення до роботи у ТМО молодих спеціалістів, створення комунальної аптеки, перетворення існуючого медзакладу в «Лікарню для людей».

№ 11. Ганна Рубанова. Тендітна жінка з серйозною нежіночою професією, фахівець у будівельно-монтажній галузі та сфері енергоаудиту, членкиня Асоціації екологів України.

– Після певних сумнозвісних подій я змушена була покинути Володимир, але на запрошення  колег влаштувалася в Луцьку, де нині вивчає менеджмент енергоаудиту. Розумію, що у рідному місті не зможе віднайти гідну роботу, як і багато інших фахівців своєї справи. Та скласти руки та чекати – не у моєму характері. Тому тепер, коли настав шанс для реальних змін, йду в депутати місцевої ради, щоб разом із однодумцями змінювати Володимир на краще.

Зношене обладнання у сфері ЖКГ веде за собою перевитрати енергоресурсів, забруднення навколишнього середовища, надмір споживання природних ресурсів. Я знаю, як зупинити цей ланцюжок, і хочу, щоб мої знання та досвід були корисними моєму рідному місту.

Округ  ІІ.

№ 02. Сергій Петровський. Освіта вища у галузі комп’ютерних технологій, голова ОСББ «Княжий», учасник АТО. Одружений, виховує доньку.

 – Моя життєва історія проста, але водночас повчальна. Після закінчення навчання та служби за контрактом, наступні шість років працював на виробництві верстатником, звідки у 2014 році був мобілізований в числі перших бійців 51-ї бригади на війну, що розпочалась на Сході України. Переживши жахіття військових дій на Донбасі, після повернення додому стикнувся із економічною кризою, яка змусила шукати заробітків за кордоном. Там, на чужині,  прийшло усвідомлення того, що будувати краще майбуття треба у рідному місті, і не просто будувати, а виборювати своє право на повноцінне, достойне життя.

Ставши півтора року тому головою ОСББ «Княжий», дізнався про ряд проблем у житлово-комунальній сфері міста, але за цей же час  навчився їх ефективно розв’язувати. Тепер для мене немає неможливого: знаю, як облаштувати чи відремонтувати дім, орієнтуюсь у проектно-кошторисній, тендерній, закупівельній документації. Переконаний, що у кожному багатоквартирному будинку потрібно докласти максимум зусиль, аби допомогти людям та зберегти їхні кошти. А ще серед головних своїх завдань бачу відновлення честі незаконно забутої героїчної 51-ї бригади та забезпечення належного ставлення до кожного воїна, який ризикував власним життям заради цілісності й незалежності держави.

№ 05. Ірина Романюк-Марходей. Мама трьох дітей, одна з яких є особливою через генетичне захворювання.

– Перебуваючи майже увесь час вдома у зв’язку із необхідністю догляду за дитиною з інвалідністю, веду активну громадську діяльність завдяки інтернету. Долучившись до всеукраїнських спільнот «Подаруй усмішку.UA» та «Подаруй усмішку.SOS збір», постійно зайнята у благодійній діяльності, що спрямована на допомогу родинам, які виховують особливих дітей. Входила до складу журі творчого конкурсу для жінок «Міс особлива мама», який налічував 77 учасниць із 22 областей України.

Йду в депутати міськради у команді «Громадянської позиції» та підтримую на посаду міського голови Максима Клим’юка – доброго друга і помічника родин, що виховують у Володимирі дітей з особливими потребами, бо хочу, щоб суспільство не відверталось від людей з обмеженими можливостями, щоб їм була забезпечена доступність, про яку так багато говориться, а мало робиться. Вбачаю своїм завданням впливати на рішення влади з цих питань, щоб Володимир-Волинський став для усіх містом рівних можливостей.

Округ ІІІ.

№ 01. Григорій Цаль-Цалко. Освіта вища економічна, начальник Володимир-Волинського відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України у області,  депутат міської ради, голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та земельних відносин, очільник ради голів ЖБК/ОССБ та голова чотирьох ОСББ міста. Одружений, виховує сина та доньку.

 – У команді «Громадянської позиції», з якою я йду на вибори, багато управителів багатоповерхівок нашого міста – моїх колег та однодумців, людей з активною життєвою позицією. Ми пішли в політику, щоб мати можливість змінювати Володимир на краще. Вважаємо, що у час, коли не можна стояти осторонь проблем у місті, кожен з нас має стати частинкою живого механізму, який рухатиме наше місто вперед.

Ми упевнені, що майбутнє лише за спільним управлінням будинками його жителів, а ОСББ – найкраща форма, яка дозволяє мешканцям багатоквартирних будинків самостійно ухвалювати усі рішення щодо благоустрою і ремонту. Саме тому підвищуємо свідомість громадян, переконуємо, що потрібно взяти на себе частину відповідальності – за свій будинок, за свій двір, за наше місто, а влада повинна всіляко сприяти цьому і допомагати.

В найближчі роки наше місто чекають серйозні виклики. Критично важливо нарощувати об’єми капітальних ремонтів та заміну загальноміських мереж,  ремонти комунікацій у багатоквартирних будинках, підтримувати ініціативи жителів у розв’язанні проблем міста. Ми з практики багаторічного досвіду знаємо, що саме потрібно зробити для поліпшення добробуту і безпеки людей, адже спільними зусиллями ряд проектів та програм благоустрою й енергоефективності уже втілили в життя.

Сотні сімей у місті довірили мені й моїм колегам управління багатоповерхівками, а сьогодні ми сподіваємось і на вашу довіру до нас як до кандидатів у депутати міської ради, адже у представницькому органі влади наш голос зазвучить ще переконливіше. На посаду міського голови  підтримуємо Максима Клим’юка, бо знаємо, що в його програмі та його баченні пріоритетне місце займають насправді важливі речі: здоров’я людей, робочі місця та модернізація житлово-комунального комплексу. У справі спільного управління нашими оселями, попри безліч бюрократичних перепон, ми змогли дуже багато, зможемо ще більше за підтримки та розуміння місцевої влади у нашім єдинім домі – Володимирі-Волинському!

№ 02. Андрій Веремеєнко. Лікар-травматолог Володимир-Волинського ТМО, одружений, батько двох синів.

– До цього часу я ніколи не цікавився політикою, але тепер йду в депутати міської ради, щоб свій багаторічний практичний досвід реалізовувати у конструктивних рішеннях щодо галузі медицини. Я відвідав багато клінік у різних країнах світу, переймав кращі, дійсно ефективні практики, тому переконаний, що проблеми лікарні можна розв’язати завдяки правильним підходам до господарювання та менеджменту.

Я знаю, що життя та здоров’я людей є найбільшою цінністю. Тому лікарі, які щодня борються за порятунок пацієнтів, заслуговують на достойні умови праці, а люди – на доступне, кваліфіковане лікування. Це можливо не лише за кордоном, а й тут, в Україні.

Я підтримую кандидата на мера, який у своїх поглядах та діях мені дуже близький – Максима Клим’юка, довіряю лише йому. Нещодавно після чергового тиску на мене з боку керівництва ТМО я вирішував складну дилему: залишатись надалі на роботі чи звільнятись і, як багато інших моїх колег, влаштуватись у медзакладі в іншому місті. Але коли Максим зареєструвався кандидатом на посаду міського голови, у мене зявилась надія на те, що й у нашому місті галузь медицини та й багато інших сфер можна буде нарешті змінити, осучаснити, запустити в реальну роботу, вивести на рівень, яким ми будемо пишатися. У іншому випадку, якщо після 25 жовтня усе залишиться так само, і мені, й багатьом іншим фахівцям своєї справи доведеться покинути улюблену роботу тут і шукати можливості реалізувати себе десь інакше. Але я вірю у мудрість та розсудливість людей, вірю в силу підтримки володимирчан і в те, що зовсім скоро спільною працею ми змінимо Володимир разом!

№ 09. Зінаїда Петровс. Художниця, мисткиня, директорка районного будинку культури.

-З висоти життєвого досвіду розумію, що настає епоха молоді, тих людей, які мають сучасне світобачення та повинні будувати життя відповідно до нього. У соціумі, як в родині: батьки хочуть, щоб їхні діти жили щасливо та спокійно. Для цього їм слід дати самостійність, а ми, ті, хто старші роками, маємо їм лише радити і всіляко допомагати. Саме тому я без вагань погодилась на запрошення Максима Клим’юка приєднатись до команди, яка йде з ним на вибори. «Громадянська позиція» – назва дуже символічна, адже ця політична сила дає дорогу тим, хто має власну точку зору, хто здатен на самостійні рішення та дії.

Я багато років працюю в галузі культури  і добре знаю усі її проблеми, тому йду в депутати, щоб розв’язувати проблеми культурної сфери, які не вирішувались роками.  Завжди вважала, що культура – це обличчя держави, тому її необхідно розвивати та підтримувати на належному рівні.

 Округ IV

№ 01 Дмитро Юзвенко.  Інженер-будівельник, ефективний підприємець та управлінець, який має досвід керівництва великими трудовими колективами, голова п’яти ОСББ у місті.

– Вперше балотуюсь у депутати міської ради. Підтримую кандидата на посаду міського голови Максима Клим’юка та йду в команді «Громадянської позиції», яка згуртувала заради спільної справи достойних, професійних та принципових людей.

Я народився і виріс у Володимирі й, як більшість моїх однолітків на той час, шукав можливості виїхати звідси, адже не бачив жодної перспективи. Та доля розпорядилась по іншому: після закінчення університету наша тоді лише створена сім’я приїхала сюди тимчасово перечекати зиму, але життя внесло свої корективи. Тут ми знайшли справжніх друзів, народився наш найбільший скарб – донечка Валерія, тут поруч батьки та рідні, підтримка яких окриляє. Можливо усвідомлення важливості рідного дому – міста прийшло до мене з часом, але зараз, у свої 31, я пишаюсь, що народився в древньому місті Володимирі, та хочу, щоб воно розвивалось, ставало лише кращим,  щоб моя дитина, як я колись, не хотіла його покинути.

Тому моїм життєвим принципом стало переконання: ми самі творимо світ навколо себе. Багато хто переконаний, що в депутати йдуть заради збагачення та лобіювання своїх власних потреб, тут вже справа в кожного своя, повірте, час усе покаже. Я особисто – людина самодостатня, щаслива тим, що маю, заробленим власним трудом. Так, до влади йду, щоб відстоювати інтереси, але не свої особисті, а жителів. Як голова правління ОСББ щодня спілкуюсь з людьми, знаю про їхні проблеми та особливості ставлення міської ради до селища цукрового заводу. Про цю околицю міста забули, сюди не йдуть інвестиції, тут не всюди прибирають та косять траву, навіть не всі вулиці освітлюються… Ми хочемо бачити у своєму районі асфальтовані дороги до кожного будинку, вимощені тротуари та чисті узбіччя, хочемо мати гарний парк, де можна погуляти з дітьми, хочемо, щоб міська влада чула та допомагала розв’язувати проблеми кожної людини.
Я впевнений, що буду корисний володимирській громаді, адже маю чітке бачення розвитку та реформування управління містом, досвід роботи у сфері будівництва та житлово-комунального господарства, а ще силу духу, молодість, енергію та колосальну мотивацію, якою я готовий ділитися та докладати максимум зусиль, щоб робити своє рідне місто кращим.

У своїй діяльності я завжди прагну до вдосконалення, вчусь новому. Більше року, як став членом Асоціації менеджерів та управителів житлової нерухомості України, а спілкування з прогресивними, ефективними управителями багатоквартирних будинків, вивчення досвіду роботи ОСББ в інших містах переконали мене, що створити комфортні умови для жителів – можливо. Саме цей напрям буде для мене головним, коли представлятиму інтереси мешканців громади у міській раді.

25 жовтня — важливий день для нашого міста, день, у який може почати писатись його нова історія, історія древнього, але вже сучасного та комфортного міста. Закликаю усіх прийти на вибори та підтримати нашу команду “Громадянська позиція” – №5 у виборчому бюлетені. Все в наших руках – давайте змінювати Володимир разом!

№ 02. Роман Горошкевич. Тренер обласної дитячо-юнацької спортивної школи з видів боротьби, депутат міської ради, майстер спорту України, член збірної команди Волині, багаторазовий призер чемпіонатів України з дзюдо, самбо та сумо. Одружений, виховує сина.

–  Найважливішим стимулом до суспільної активності для мене є те, що з дитинства мешкаю у районі колишнього цукрового заводу. Колись, за розквіту підприємства, це було чудове місце для проживання з розвинутою інфраструктурою та власним будинком культури і творчості. А тепер  цивілізація сюди не доходить: старі будинки, розбиті дороги, благоустрій дворів бажає бути кращим. Балотуючись у депутати п’ять років тому, я твердо вирішив для себе: намагатимуся зрушити ці проблеми з мертвої точки. І цей процес завдяки десятками депутатських звернень, а часто – й власною працею, організованими заходами з благоустрою, пошуком спонсорів для фінансування певних робіт вдалось запустити. Але у планах – ще багато проектів, які потрібно звершити.

Я йду на вибори з молодою і новою командою «Громадянської позиції», яка має амбітні ідеї щодо оновлення міста, незважаючи на його тисячолітній вік. Підтримую свого колегу та друга Максима Клим’юка, який балотується на посаду міського голови. Найбільше мені імпонує в нашому колі однодумців те, що ми уміємо організовуватись самі та гуртувати навколо себе людей. Тому я й упевнений в тім, що ми змінимо  Володимир разом!

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up