На головну Новини Гуманітарні буси від ТзОВ «П’ятидні» поїхали на бойові позиції бійців

Гуманітарні буси від ТзОВ «П’ятидні» поїхали на бойові позиції бійців

112

У середу на гуманітарному складі районної військової адміністрації відбулось завантаження сухими та консервованими продуктами харчування, засобами гігієни та побутовою хімією мікроавтобусів, які придбані для потреб Збройних сил України директором ТОВ «П’ятидні» Валерієм Дібровою.

Колона відразу вирушила у місце дислокації військовослужбовців 14-ї ОМБР імені князя Романа Великого.  Заступник голови РДА Віктор Фіщук розповів, що у цей день загалом було завантажено майже 2,5 тонни гуманітарної допомоги.

- реклама -

«Вже традиційно окрім продуктів харчування, серед яких каші і гуляш, запаяні у консервні банки відповідно до вимог, сухі мюслі та кранчі, молоко й шоколад, які дають добру підтримку організмові, надсилаємо нашим захисникам якомога більше упаковок чистої питної води, адже у східних областях з водопостачанням якраз проблема. Серед засобів гігієни – вологі серветки, пральний порошок та засіб для миття посуду, шампунь і зубні пасти та щітки, рушники. Вдалось зібрати й медзасоби: перев’язочні матеріали, медичні рукавички, протиопікові аптечки тощо», – зазначив посадовець та висловив вдячність закордонним партнерам військової адміністрації Володимир-Волинського району, за сприяння яких гуманітарні склади РВА наповнюються необхідними для військових речами. Зокрема, ця партія гуманітарної допомоги складається із благодійних поставок від німецького фонду«Schnelle Nothilfe» (співголови Маркус Лаусманн та Марта Каськевич-Ващук) за сприяння керівництва польської гміни Уханє (війт Лєшек Червонка), а також фонду «Карітас.Замость»,  роботу якого на надання допомоги Україні спрямовує голова ради міста Замость Пьотр Блажевіч.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

пять × 5 =