На головну Анонси Гуртом  місто  причепуримо

Гуртом  місто  причепуримо

66

   У вівторок у міськвиконкомі відбулась розширена нарада  з благоустрою міста за участю усіх керівників підприємств, установ та організацій, інших суб’єктів господарювання.

Перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук окреслив основні весняні завдання, що будуть виконані умовно у два етапи – до першого квітня та після завершення цього місяця.  Відповідно загальноміська толока та акція «Зробимо Володимир чистим» заплановані на 12-13 квітня.

- реклама -

Традиційно після зими розпочинається період ремонту доріг. Міські комунальні дороги  вийшли з неї  у порівняно задовільному стані, однак на окремих вулицях потрібен ямковий ремонт. Торік не завершено нанесення пластикової розмітки на окремих пішохідних переходах.

За останні кілька років активно асфальтувалися міські дороги. Після здачі їх в експлуатацію покриття перебуває на гарантійному обслуговуванні і у випадку виявлення дефектів вони ліквідовуються за кошти підрядної організації.Асфальтуванню вулиць продовжуватиметься.

Ставилося завдання оновлення та встановлення дорожніх знаків, ремонту павільйонів автобусних зупинок, турнікетів вздовж доріг.Ряду підприємств рекомендовано відремонтувати огорожі на  їх територіях, фасади приміщень. Слід навести лад  і на приватизованих земельних ділянках, адже є такі, що розташовані на центральних вулицях і знаходяться в непривабливому стані. Необхідно впорядкувати кладовища, братські могили та пам’ятні знаки.

У парку “Слов’янський” торік розпочато укладання бруківки, такі роботи планують продовжити. Згідно з  кошторисом їх вартість 4,5 мільйона гривень.

На часі і  продовження очищення і формування русла річки Риловиці, облаштування пляжу на Лузі, будівництво третьої карти полігону твердих побутових відходів, роздільного збору сміття.

Весняне прибирання відбудеться і на прилеглих територіях всіх закладів освіти, культури і медицини. Дирекції заповідника доручено підготувати рекомендаційні листи власникам та користувачам пам’яток історії та архітектури щодо утримання їх в належному стані.Ремонт та відновлення вуличного освітлення, встановлення відеонагляду,  озеленення громадських просторів – ці роботи також планують провести міські комунальні служби.

Непривабливий стан має міська автостанція, і якщо її керівництво  цю ситуацію не поліпшить, то приміщення невдовзі може стати аварійним, – резюмував Ярослав Матвійчук.

Цього року міська влада змушена заборонити проведення на площі Героїв будь-яких заходів масового характеру, бо руйнуються сусідні з неюбагатоповерхівки на вулиці ІванаФранка, 4 та Князя Василька, 2, стіни та фундаменти яких треба підсилити і зміцнити металевими  стяжками як периметру будинку, так і черезорієнтовно через 10 квартир,мешканців яких проситимуть  з розумінням  поставитися до цієї ситуації.

Наголошувалося на утриманні в належному стані рекламоносіїв, кіосків і інших об’єктів малої архітектурної форми. Є випадки, коли представники бізнесу не встановлюють смітників біля магазинів та закладів торгівлі.

До благоустрою залучатимуть усі трудові колективи розташованих у місті підприємств, установ та організацій, незалежно від форми власності,  студентів та викладачів коледжів, педагогічні колективи і учнів старших класів шкіл, громадські організації, осередки партій, громадяни міста, військовослужбовці та працівники ОРВК, КЕВ дислокованих в місті військових частин.

Це питання буде розглянуте на засіданні виконавчого комітету, де намічені заходи будуть затверджені, визначені їх виконавці та терміни.

 

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

дванадцять − пять =