Новини

Хабарі за «євробляхи»

Архів
14 переглядів

Головного державного інспектора митної служби на митному посту “Устилуг” Волинської митниці ДФС спіймали на хабарі.

Митник отримав 1 300 гривень та 220 доларів США за нестворення перешкод у ввезенні на митну територію України легкових автомобілів на іноземній реєстрації, повідомили у прес-службі Волинської прокуратури.

Головний державний інспектор намагався налагодити механізм системного одержання хабарів від осіб, які переміщують до України автомобілі на так званих єврономерах. Загалом вдалось зафіксувати чотири епізоди незаконного збагачення посадовця митного органу.

Разом із тим проводяться слідчі (розшукові) дії щодо інших службових осіб митної та прикордонної служб, які, за даними матеріалів слідства, можуть бути причетні до вимагання та одержання хабарів від водіїв автомобілів з реєстраційними номерами країн Європи.

Наразі в указаному кримінальному провадженні слідчими органу безпеки провадяться першочергові слідчі (розшукові) дії, після яких вирішуватиметься питання повідомлення особам про підозру у вчиненні злочину та обрання щодо них запобіжного заходу.

Днями в ефірі ТРК «Аверс» головний державний інспектор відділу по роботі з персоналом Волинської митниці Петро Євтушок розповів, що через начальника одного митного поста за зміну проходить 50-250 тисяч доларів від контрабандистів. Керівництво митниці тисне на підлеглих, провокуючи корупцію, тому чимало з них звільняються. Також він звернувся до Національного антикорупційного бюро України щодо неправомірних дій начальника Волинської митниці ДФС.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up