Новини

Хобултова обрала Зимнівську ОТГ

Архів
3 переглядів

   Минулої неділі у Хобултові відбулися громадські слухання щодо визначення, до якої територіальної громади приєднуватися. Після кількагодинного обговорення  67 із 72-х присутніх хобултівчан проголосували за приєднання до Зимнівської ОТГ.

Голова Зимнівської  об’єднаної громади В’ячеслав Католик розповів про соціально-економічний стан ОТГ, про запровадження мережі ЦНАП у селах, аби максимально наблизити послуги до людей. Похвалився, що до кінця своєї каденції планує облаштувати усі села громади вуличним освітленням. Поділився основною проблемою, а нею залишається стан доріг та транспортне сполучення, хоча чимало вже вдається здолати, наприклад, відкрито автобусний маршрут до Когильного. Озвучував й інші актуальні питання життєдіяльності своєї чималої об’єднаної громади.

Жителі Хобултови, Микулич і Підгайців розпитували про його бачення перспектив створення у Хобултові опорної школи, ліквідації малокомплектних шкіл. Цікавило їх і медичне обслуговування, адже досі, крім ФАПів, зверталися до амбулаторії сімейної медицини у Березовичі. Однак жителі цієї територіально близької хобултівчанам сільської рад за два дні до цього вирішили об’єднатися із Війницею. До речі і березовичівський, і війницький сільські голови Юрій Ковальчук і Мирослав Базар, навіть голова Локачинської РДА Віктор Дудечко також прибули на ці збори. Та їхні пропозиції щодо створення спільної нової громади хобултівчани дружно відкинули. Помічники нардепа Ігоря Гузя Андрій Бокоч та Віктор Хиць наголосили, що селяни повинні вирішувати свою долю самостійно.

Наразі депутати Хобултівської сільської ради мають прийняти відповідне рішення на сесії, подати офіційне звернення до Зимнівської ОТГ. Після необхідних обласних і державних процедур відбудуться довибори депутатів і вже до кінця року територія Хобултівської сільської ради стане старостинським округом Зимнівської об’єднаної громади.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up