Новини

“Хоч програму “Ревізор” запрошуй!”, – міський голова про оновлений харчоблок ТМО

Архів
5 переглядів

Урочисте відкриття відремонтованого харчоблоку відбулось в територіальному медичному об’єднанні.

Відразу при вході  усіх, хто прибув на урочистості, одягнули у халати та повели просторими приміщеннями з глянцем оновлених стін та підлоги. Практично аварійне приміщення харчоблоку капітально відремонтоване за кошти місцевого бюджету. Встановлення нового даху, ремонт підвальних приміщень для зберігання продуктів, кімнат, санвузлів для персоналу, заміна вікон і дверей, а також повний ремонт усіх цехів та кухні  обійшлися  у мільйон 351 тисячу гривень, ще 400 тисяч гривень використано на придбання обладнання та посуду.

Міський голова Петро Саганюк разом із головним лікарем ТМО Олександром Клачуком перерізали символічну стрічку, а згодом поспілкувались із працівниками харчоблоку. Як зазначив мер, держава вкотре не виконує зобов’язання  з фінансування медицини, на зарплату медикам до кінця року не вистачає близько 3,5 мільйона гривень. Цю суму зарезервували у міському бюджеті, втім, якби кошти надійшли із держбюджету, місцева казна змогла б знову допомогти лікарні із черговим ремонтом, адже ще є багато відділень, які потребують оновлення.

У день відкриття журналістам дозволили пройтись приміщеннями харчоблоку, але надалі об’єкт закритий для сторонніх. Для персоналу обладнано кімнати, де можна прийняти душ та перевдягнутись перед роботою, всім кухарям пошили уніформу. Вологе прибирання передбачено тричі на день. Для роздільного зберігання продуктів піддонами, стелажами та холодильними і морозильними камерами обладнано окремі складські приміщення, посуд маркований. В комору кухні зі складу продукти приносять з розрахунку лише на один день. Усюди – чистота та стерильність. Міський голова Петро Саганюк навіть пожартував, мовляв, хоч програму «Ревізор» запрошуй. А головний лікар Олександр Клачук прокоментував, що лікарняна їжа – частина оздоровчого процесу, тож її якість надзвичайно важлива.

На завершення урочистості колектив лікарняної кухні зробив фото на пам’ять, а  невдовзі працівники зайняли місця за кухонними поверхнями, аби до обіду видати свіжі порції харчування тим, хто потрапив на лікарняні ліжка.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up