На головну Новини «Хочемо, аби кондитерська справа була доступною для усіх»

«Хочемо, аби кондитерська справа була доступною для усіх»

1398

Випічка домашніх тортів стала справжньою модою за останній рік, а це і не дивно – у період першого локдауну багато хто відкрив у собі кулінарні та кондитерські здібності, випробовуючи нові рецепти, на які раніше не вистачало часу та сил. І якщо хтось почав частіше тішити кулінарними витворами рідних та друзів, то хтось почав пекти торти та інші смаколики на замовлення, перетворивши солодке хобі на невеликий підробіток. Як для однієї, так і для другої категорії  справжньою «палочкою-виручалочкою» стало те, що у Володимирі працює магазин із професійними компонентами для випічки, інвентарем та упаковкою «Кондитермаг».

– Якось бігла у свою майстерню на вулиці 20-го Липня і зустріла подругу Світлану, котрій пожалілась, що мені не вистачає кількох стаканчиків для кенді-бару і немає де їх придбати. Під час розмови зауважили, що добре було б відкрити магазин з таким товаром у нашому місті, адже кондитерів та тих, хто пече для себе, зараз багато і не в усіх є можливість їздити до спеціалізованого магазину у Луцьк чи Ковель, – розповідає співвласниця магазину «Кондитермаг» Людмила Потапюк, котра уже більше десяти років пече торти та тістечка на замовлення.

- реклама -

Ось так з легкої руки і виникла ідея відкрити у Володимирі магазин для кондитерів, яку Людмила узялась реалізовувати разом із Світланою Ткачук. Пів року жінки шукали постачальників, обирали приміщення та оформляли необхідні документи. Подруги та бізнес-партнерки у цій справі чудово доповнюють одна одну, адже якщо Людмила знає, що саме потрібно кондитерам, то Світлана вміло шукає ці товари. Довгоочікуване відкриття магазину «Кондитермаг» у Володимирі відбулось наприкінці 2019 року, а у вересні 2020-го іще один його відділ запрацював  і у сусідньому Нововолинську.

На той час зміна діяльності для Людмили була на часі, адже після багатьох років роботи у кондитерській сфері  відчула вигорання, а відтак вирішила, що хоче якихось змін та переходу на новий рівень. Не один місяць розмірковувала над закриттям майстерні та планувала поїхати вчитись до Києва. Тому відкриття нового магазину, якого досі не було ні у Володимирі, ані у Нововолинську, кондитерка сприйняла як поштовх до розвитку.

– Зараз спостерігається тенденція до збільшення кількості тих, хто випікає торти. Цьому сприяє і своєрідна мода на здорове харчування, адже все більше людей починають розуміти, що краще з’їсти маленький шматочок, але доброякісного домашнього виробу, а не незрозумілого за складом «магазинного». Близько 60 відсотків наших клієнтів – це ті, хто пече для власного споживання. Залюбки співпрацюємо і з місцевими дівчатами-кондитерками, котрі печуть на замовлення, – розповідає Світлана. 

У «Кондитермазі» любителі випічки та солодощів можуть знайти все, що потрібно для солодких шедеврів – різноманітні харчові інгредієнти для кондитерських виробів, барвники, крем-чізи, вершки, топери, посипки, шоколад та інший декор, а також коробки та великий вибір форм для тортів і тістечок. Серед широкого асортименту «Кондитермагу» є не лише професійний шоколад для кондитерів, а й усі необхідні інгредієнти для створення власного. Особливо такий товар користується популярністю у Нововолинську, де є декілька майстринь, котрі займаються виготовленням шоколаду ручної роботи, а у Володимирі ця ніша поки що незайнята, зазначає Людмила.

– Поповнюємо асортимент у магазинах і за запитами покупців, тож якщо приходять і запитують кероб, а в нас його немає, значить, невдовзі буде. Таким чином асортимент за рік роботи розширився до майже тисячі найменувань. Для клієнтів підбираємо лише найкращі товари у різних цінових категоріях, аби кожен мав вибір. Адже прагнемо, аби кондитерська справа була доступною для всіх, – додає Людмила Потапюк.

Якщо раніше власниці «Кондитермагу» по черзі торгували у магазині, то з відкриттям відділу у Нововолинську поділили обов’язки – Світлана залишилась працювати у Володимирі, а Людмила щодня, окрім неділі, їздить на роботу до шахтарського міста. Обидві жінки кажуть, що дуже вдячні своїм родинам, котрі їх підтримують і розуміють, коли затримуються на роботі, або ж беруть її додому. Адже майже щовечора Світлана займається друком вафельних картинок на харчовому принтері, а Людмила продовжує пекти, хоч звісно не в таких обсягах, як раніше, торти та тістечка на замовлення.

 Бізнес-партнерки нині займаються розвитком сторінок магазину «Кондитермаг» у соцмережах, аби активувати онлайн-продажі. Адже не за горами третій локдаун та й завдяки інтернет-торгівлі можна збільшити об’єми закупок і тим самим знизити вартість продукції.

Тетяна ІЗОТОВА.

“Кондитермаг” знаходиться за адресою: у м. Володимирі-Волинському на вул. Князя Василька, 12 та у Нововолинську на бульвары Шевченка, 3-а.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

вісім + 19 =