Новини

Храм Пантелеймона-цілителя росте поблизу старої катедри

Архів
35 переглядів

Учора, 9 серпня, закладено символічну капсулу у стіну майбутньої церкви святого Пантелеймона, що споруджується поблизу торгового центру ВОПАК, на вулиці Устилузькій. Урочисте богослужіння з цієї нагоди очолив єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей, був присутній на службі і міський благочинний отець Юрій Пилипець.

Як і належить за церковним уставом, у капсулі зберігатиметься інформація про те, коли, за якого патріарха, архієрея і настоятеля збудований храм. За планом, церква матиме площу 17 х 10 метрів, підніметься у висоту на 18 метрів. Наразі є фундамент і вже наполовину зведено стіни, це 70 відсотків коробки, каже настоятель, протоієрей Юрій Кривіцький. Знаменно, за його словами, що новий храм постане поблизу старої катедри, сакральної історичної пам’ятки, де у давнину розташовувалася одна із перших володимирських християнських церков. По прямій до цього священного місця – усього 300 метрів.
Якщо на закладення фундаменту були кошти від спонсорів, то тепер будівництво здійснюється переважно на гроші парафіян, а це жителі Федорівки, вулиці Устилузької, а також прилеглих до території танкового полку та Білих Берегів.

Коментарі
Теги: релігія, УПЦ (КП), церква
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up