Новини

Храмове свято у Свято-Василівській церкві

Архів
5 переглядів

Велелюдно, із Божественною літургуєю і віншуваннями усім на радість зустріли храмове свято у Свято-Василівській церкві.

У день пам’яті святителя Василія Великого сюди із архіпастирським візитом завітав єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей, де очолив святкову літургію. Йому співслужили міський благочинний протоієрей Юрій Пилипець, заступник секретаря єпархії Ігор Бігун, настоятель Тарас Стефура та священики з інших храмів Київського патріархату.   Перед початком літургії владику вітали діти, зустріли його з квітами та хлібом-сіллю, й усі разом з прихожанами та церковним хором тричі обійшли довкола церкви.

Після богослужіння архіпастир звернувся до вірян з проповіддю та привітав настоятеля і парафіян храму з престольним святом, а отець Тарас подякував владиці та духовенству за спільну молитву.  Відвідала богослужiння і голова райдержадміністрації Наталія Василець, котра, із побажаннями добра і миру, вручила вітальну адресу голів  РА та районної ради настоятелю церкви.

Тут гарно віншували вихованці 4-А класу гімназії ім. Олександра Цинкаловського, котрі з такої нагоди розучили нові колядки разом з класним керівником Оленою Жуйводою, а хлопчики обсіяли зерном, які принесли у глиняних горщиках, перев’язаних різнокольоровими стрічками. Святкування завершилось спільною молитвою до Святителя Василія Великого та уставним многоліттям.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up