Новини

Хто переміг у зональному етапі конкурсу «Вчитель-2019»

Архів
5 переглядів

   Проведено перший етап конкурсу «Учитель року-2019» у номінаціях «географія», «основи здоров’я», «захист Вітчизни», в якому  взяли участь шестеро педагогів.

З них троє (двоє з нашого міста  і Горохівського району) вчителів першого з цих предметів, один  міський вчитель основ здоров’я»,  за краще викладання  «захисту Вітчизни»  вмагалися володимир-волинський  та  педагог з Устилузької ОТГ.

За всіма номінаціями конкурсу проведено п’ять випробувань: «Методичний практикум», «Практична робота», «Проект» або «Дослідження», «Тестування з фахової майстерності» та «Урок». Учасники конкурсу продемонстрували власні педагогічні та методичні досягнення. Члени журі відзначили глибоку обізнаність в галузі сучасної психології, високий рівень професійних знань відповідних предметів та методики їх викладання, встановлення контакту з дітьми, організації навчальної взаємодії, активізації пізнавального інтересу учнів.

На підставі протоколів журі переможцями  зонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2019» визнано вчителів географії гімназії імені Олександра Цинкаловського Дмитра Рипича, основ здоров’я – Тетяну Чуй з міської ЗОШ №2, з предмету  «Захист Вітчизни» –  вчителя  школи №5 імені Анатолія Кореневського Ярослава Шкрамка. За участь у конкурсі вчителю географії НВК  № 3 Мар’яні Книш  оголошено подяку управління освіти, молоді та спорту.

Згідно з розподілом Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти на зони вчителі інклюзивного класу і  французької мови братимуть участь відразу в обласному турі. Наше місто у нім представлятимуть  у першій з номінацій  вчитель ЗОШ №5 Людмила Фєдосєйкіна і Оксана Тихун, яка викладає  французьку мову у гімназії.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up