На головну Новини Хто підкорив «Творчі сходинки педагогів Волині»

Хто підкорив «Творчі сходинки педагогів Волині»

138

Щорічно з метою активізації творчої діяльності педагогічних працівників, популяризації їх здобутків, оновлення змісту освіти в умовах Нової української школи, використання нових ідей і технологій проводиться обласна виставка дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині». Цього року вона відбувалась уже 27-й раз  і тривала з 10 березня до 24 квітня.

Консультанти Володимир-Волинського центу професійного розвитку педагогів Людмила Салабай та Катерина Красько надавали  учасникам виставки рекомендацій щодо укладання  навчально-методичних видань. Загалом  від педагогів міської громади  презентовано 16  таких видань з досвіду роботи відповідно до запропонованих номінацій – природознавство, математика, освіта дітей з особливими потребами (спеціальна та інклюзивна).

- реклама -

Згідно з рішенням журі цієї обласної виставки визнано переможцями та нагороджено дипломами управління освіти і науки облдержадміністрації педагогів та колективи закладів освіти громади:

  • дипломом першого ступеня – Марію Любинецьку, Наталію Рудюк – асистенток вчителів НВК № 3 за методичні розробки «Корекційно-розвиткові заняття за творами В.О. Сухомлинського для учнів з особливими освітніми потребами початкової школи»;
  • дипломом другого  ступеня – Лідію Шуріну, вчительку хімії міської школи № 2 за «Мотиваційні ключі педагога під час дистанційного вивчення курсу хімії восьмого класу в умовах карантину»; Наталію Іванову – вчительку географії  НВК № 3 за методичні рекомендації «Україноцентричний принцип в контексті розвитку творчого мислення на уроках географії»;
  • дипломом третього ступеня –  виховательок Наталію Черненко, Тетяну Торчинюк та асистентку вихователя Надію Мазур  із закладу дошкільної освіти № 3 «Сонечко»  за збірник вправ «Перші кроки до кулінарного мистецтва»; виховательку-методистку Галину Рудь, практичну психологиню Наталію Воробей, вчительку, логопединю-дефектологиню НаталіюМигляс  із ЗДО № 7 «Волиняночка» за збірник вправ «Сенсорна кімната – граємось і розвиваємось».
Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

15 − 10 =