На головну Новини Хто претендує на “Майбутнє Володимира”

Хто претендує на “Майбутнє Володимира”

242

Відбулось засідання експертної комісії з призначення стипендії Володимирської міської ради для обдарованої молоді «Майбутнє Володимира», яка опрацювала заявки кандидатів, що були подані упродовж останніх двох місяців – з 1 квітня по 1 червня.

Голова комісії Костянтин Зінкевич повідомив, що подань надійшло 16 подань, серед яких необхідно обрати 10. Стипендії розподіляються у таких пропорціях: за досягнення у навчальній та науково-дослідницькій діяльності, краєзнавчій роботі – 20; за досягнення в галузі спорту – 20; за досягнення в галузі культури – 20; за досягнення у трудовій та громадській діяльності – 40 відсотків.

- реклама -

Вирішено винести на розгляд депутатів міської ради пропозицію про призначення таких стипендій Юрію Тимошку – викладачу по класу духових інструментів дитячої музичної школи, Людмилі Курилич – викладачці дитячої художньої школи, Ірині Дружук – викладачці української мови педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю. Кримського, Віталію Кашубському – вчителю англійської та польської мов гімназії ім. О. Цинкаловського, Андрію Крамику – тренеру спортивного клубу «Атлант», Олександру Ващуку – учасникові резервного складу паралімпійської збірної України з біатлону та лижних перегонів, Василю Горбачу – вчителю інформатики ЗОШ № 1, Тетяні Табаченко – викладачці музичних дисциплін педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю. Кримського, Тетяні Каляпух – вчительці німецької мови гімназії ім. О. Цинкаловського та Тетяні Бортнік – асистентці вчителя ЗОШ № 5, членкині ГО «ПРОСТІР ВВ».

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

4 + один =