На головну Молодіжка Хто претендує на титул «Княжна Володимира – 2019»

Хто претендує на титул «Княжна Володимира – 2019»

308

   Уже завтра десятеро вродливих дівчат вийдуть на сцену районного будинку культури, аби позмагатися за корону і титул «Княжна Володимира-2019».  Хто вони, ці красуні? Чому зголосилися до участі у конкурсі? За що люблять своє місто і що хотіли б у ньому змінити?

   16-річна Ольга Карпук родом із села Колодяжне. До Володимира її привела любов до малювання. Нині дівчина здобуває фах вчителя образотворчого мистецтва у педколеджі. Окрім захоплення мистецтвом, у її житті є місце і для музики, і для спорту. Оля грає на бандурі, займається легкою атлетикою і веде здоровий спосіб життя. Дівчина любить Володимир – історичне місто, в якому живуть доброзичливі люди. Але її прикро вражають випадки вандалізму, які трапляються на його вулицях. Дівчина мріє, щоб усі мешканці міста цінували його культурне та історичне надбання.

- реклама -

Десятикласниці ЗОШ №2 Діані Патроняк теж 16 років. Дівчина також небайдужа до мистецтва, а ще її надихає Франція, мова та культура цієї країни. Діана мріє пов’язатисвоє майбутнє з модельним бізнесом і сподівається, що конкурс «Княжна Володимира» стане першим важливим кроком у цьому напрямку.

   У Луцькому педколеджі навчається 19-річна Аліна Ярмолюк. Дівчина уже знайшла своє покликання. Вона – ведуча корпоративів, весіль і виїздних церемоній. Аліна 15 років займається вокалом, а серед її співочих досягнень – перша премія міжнародного вокального конкурсу “Подільська ліра-2018”.  Де б вона не бувала, любить повертатися у Володимир, адже це місто для неї – охайне,тихе, комфортне і просто рідне.

   Ольга Коваленко – майбутній педагог-хореограф. Дівчина здобуває цей фах у Володимир-Волинському педколеджі. А взагалі Оля закохана в музику. Її зачаровують мелодії флейти, з допомогою яких вміє передавати найрізноманітніші емоції і почуття. Також дівчина займається спортом і пишається насамперед тим, що вона – українка. Володимир Оля хотіла б бачити більш впорядкованим і цікавим: замість закинутих пустирів облаштувати креативні і корисні простори та встановити, за прикладом китайської дівчини КендіЧанг, стіну «BeforeIDie», на якій кожен зможе написати мрії, які хоче здійснити за життя.

   Малюванням, випічкою, фотошопом та вишиванням захоплюється 19-річна Ірина Грабовська.  Вільного часу у неї небагато, адже, крім цього, дівчина поєднує роботу та навчання. До участі у конкурсі зголосилася заради нового досвіду та яскравих емоцій. А в нашому місті їй не вистачає розважальних закладів сімейного типу, де б можна було цікаво і весело проводити час із рідними.

   Найбільші захоплення Ліліани Панасевич – танці та блогерство. Дівчина навчається в агротехнічному коледжі на юриста, веде блог в Інстаграмі і пишається тим, що у своєму віці цілком може себе забезпечити сама. Ліліана хоче бачити Володимир містом, яке постійно розвивається, –  з оновленими будинками у центрі, з чистим і доглянутим парком, освітленими навіть найвіддаленішими вуличками.

   Катерина Гребеник – дівчина, закохана у світ, її світогляд незвичайний, як і її інтереси. Вона обожнює паперове листування, колекціонує гербарії і кактуси, вже більше дев’яти років займається танцями, пише тексти і вивчає культуру Азії, а головне – займається акварельним живописом. Дівчина вважає, що нашому місту не вистачає креативу, і збирається цю ситуацію змінювати – зокрема, і своєю творчістю.

   16-річна студентка педколеджу Крістіна Самчук розвиває свою сторінку в Інстаграм і хоче частинку свого життя присвятити подорожам. У рідному місті дівчину все влаштовує, і глобальних змін вона б не хотіла. Але чіткості й організованості, наприклад, у графіках громадського транспорту, додати не завадило б, каже вона.

   Учениця ЗОШ №5 Ірина Гонтарук пише та декламує вірші, професійно займається вокалом, а також багато років танцювала народні танці. Дівчина вірить, що її майбутнє – у її роках, тому прагне вдосконалюватися у кожній сфері, якої торкається. Якби була така можливість, Ірина відкрила б у Володимирі великий розважальний центр для молоді.

   Десятикласниця ЗОШ №2 Адріана Петрук з 12 років займається легкою атлетикою. Спорт – важлива частина її життя, адже саме він допомагає їй бути сильною і незламною. Також дівчина пише вірші і грає на гітарі. Адріана  прагне брати активну участь у суспільному і культурному житті міста – проводити молодіжні заходи, популяризувати спорт, допомагати людям проявляти себе та знаходити своє коло спілкування, розвивати культурну і національну свідомість.

Хто з цих дівчат найдостойніший отримати корону Княжни, вирішить професійне журі. Ви ж можете підтримати ту конкурсантку, яка вам подобається найбільше, взявши участь в інтернет-голосуванні на сторінці «Княжна Володимира» в Інстаграм. Та дівчина, чиє фото набере найбільше вподобань, стане володаркою титулу «Інтернет-симпатія Володимира».

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

чотири × 3 =