Новини

Хто торгуватиме на літніх майданчиках

Бізнес, Володимирська, Громади, Новини
426 переглядів

Конкурсна комісія  розглянула подані заяв від підприємців, які виявили бажання організувати торговельні та розважальні зони на території відкритих літніх майданчиків у міському парку “Слов’янський” та біля КМЦ на вул. Князя Василька, 3.

Цього року участь у конкурсі взяли два місцевих підприємці та один з міста Луцька. Останній вважає ці торгові локації перспективними і, опираючись на досвід схожих пропозицій в обласному центрі, висловив подив щодо відсутності інтересу серед місцевих ФОПів, оскільки у розвитку літніх майданчиків очевидною є підтримка місцевої влади.

Підприємці вже розпочали підготовчі роботи, щоб задовольнити місцевих мешканців та гостей міста різноманітними смаколиками, снеками, прохолодними та гарячими напоями, акційними пропозиціями. Про детальний асортимент та розважальні заходи  обіцяють повідомлити згодом.

Передбачено, що під час торговельної діяльності заборонено: реалізовувати тютюнові вироби, алкогольні та слабоалкогольні напої (в тому числі вино та пиво);  безалкогольні напої у скляній тарі; використовувати дрова (окрім деревного вугілля) для приготування страв на мангалі;  самовільно, без відповідного погодження, встановлювати пересувні тимчасові споруди; вмикати російськомовну музику.

Коментарі
Теги: літні майданчики, парк "Слов'янський", торгівля
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up