Новини

Хто у місті найдружніший до батьків і малюків – вдруге визначили переможців конкурсу

Архів
35 переглядів

Підбито підсумки конкурсу «Володимир, дружній до батьків і малюків», який уже вдруге визначав заклади, в яких створено найкращі умови для перебування батьків із дітьми.

До участі в ньому зголосилися не лише магазини і кав’ярні та ресторани, а й державні установи і банки.  Із 14 учасників переможців у чотирьох номінаціях визначали директорка «Бізнес-центру» Оксана Сапіга, заступниця начальника управління економічного розвитку та інвестицій Тетяна Мельник і три мами дітей до 5 років – Наталія Лук’янчук, Галина Богуш і Віталіна Макарик.

Представники конкурсної комісії відвідали кожен заклад-учасник і оцінили його за рядом критеріїв – наявність пандуса, кнопки виклику персоналу, маркованої спеціальною позначкою парковки для дитячих візочків, стільчика для годування, ігрового куточка та забавляючих предметів, дитячого меню. Також оцінювали, наскільки туалетна кімната зручна для перебування у ній з дитиною і чи є там пеленальний столик. Варто зазначити, що за останнім пунктом усі учасники отримали нуль балів, але щодо інших деякі заклади приємно здивували.

Відтак, у категорії «Заклади ресторанного обслуговування» перемогу віддали піцерії «Веранда», де є, зокрема, стільчики для малят.

У категорії «Заклади торгівлі» найбільшу кількість балів  набрав магазин «ПанБуд», власники якого на прилеглій території облаштували новенький  гарний ігровий майданчик, а також відкрили літнє кафе.

Однак журі вирішило, що буде несправедливо оцінювати цей заклад на одному рівні з магазинами, котрі не мають великої прилеглої території і, при всьому бажанні, не можуть облаштувати стільки комфортних для дітей місць. Тому «ПанБуд» отримав окрему відзнаку. А переможцем серед магазинів став «Караван».

Прикметно, що цього року до участі у конкурсі не зголосилися перукарні, салони краси чи інші заклади обслуговування, натомість заявки подали аж три банки – «Укргазбанк», «Приватбанк» та «Ощадбанк», тож їх оцінювали в окремій категорії. Тут беззаперечним переможцем став «Ощадбанк», в якому є і кнопка виклику персоналу, і парковка для дитячого транспорту, і простора туалетна кімната, в яку можна заїхати з візочком, і дитячий куточок.

   У категорії «Установи міста» переможця визначали серед п’яти учасників. Найбільше балів набрав Центр надання адміністративних послуг, в якому є усе для того, аби мама з дитиною у візочку могла комфортно там почуватися, а також куточок з іграшками, розмальовками та іншими забавками для малюків.

Нагородження закладів-переможців відбудеться у День захисту дітей, 1 червня о 10.30 на площі Героїв. Кожен із них отримає диплом, наліпку «Тут піклуються про дітей» і подарунковий сертифікат.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up