На головну Новини Хвостатий Ауда хоче вплестись і в міську легенду

Хвостатий Ауда хоче вплестись і в міську легенду

84

Екстремальний та екзотичний масаж зміями, що за останні роки набув шаленої популярності в Ізраїлі, Єгипті, країнах Азії, а також і в європейських спа-салонах, тепер став доступним і для володимирчан. Першим на Волині, хто вирішив запровадити таку послугу у своєму масажному кабінеті, став 24-річний Сергій Сахарчук. Два роки тому наша газета уже писала про цього юнака, який з прикордонників подався у масажисти та відкрив у Володимирі кабінет, де займається багатьма видами лікувального та оздоровчого масажу. Вже тоді Сергій мріяв про масаж зміями і нарешті втілив свій задум у життя.

- реклама -

Новий напарник у кабінеті

  Трирічний королівський пітон Ауда завдовжки трохи менше, ніж півтора метра, і це вже його максимальна довжина. Температура тіла плазуна 19 градусів, тому людські 36,6  для нього дуже приємні, каже Сергій, погладжуючи рукою пітона, що повільно клубочиться  навколо його шиї.

    Уже місяць як Ауда мешкає  у масажному кабінеті у своєму «будиночку» – спеціальному пластиковому боксі із термоматрацом, завдяки якому постійно підтримується комфортна температура. Тиждень тому пітон з’їв свою чергову мишку і лише зараз, коли трапеза повністю перетравилась, його можна брати до рук.

   Ідея запровадити послугу зміїного масажу у Сергія виникла давно, майже одразу після того, як відкрив власний кабінет. Та від задуму до реалізації минуло більше двох років, упродовж яких детально вивчав особливості такого екзотичного масажу та проводив опитування серед  клієнтів щодо того, чи хотіли б вони таке спробувати. Мотивувало Сергія і те, що на Волині і навіть сусідніх областей подібних послуг не надає жоден масажний салон.

    – Дуже хотілось запропонувати володимирчанам таку послугу, якої ще ніхто не надає ні в нашому місті, ні на Волині загалом. Прийшов до висновку, що масаж зміями – це те, що мені потрібно. Загорівся цією ідеєю, багато читав про зміїний масаж і нарешті наважився придбати для свого кабінету першого пітона, – розповідає Сергій.

  Знайшов майбутнього хвостатого колегу  у Тернополі, у приватній колекції, власник якої займається розведенням змій, здебільшого для фотосесій та танцівниць східних танців. Придбав саме трирічного пітона, оскільки Ауда на свій вік уже звик до людських рук. Та перш, ніж допускати пітона до тіл клієнтів, Сергій відніс його до місцевої ветклініки на обстеження. За висновком ветеринара, Ауда повністю здоровий, а відтак придатний для використання у масажному кабінеті. Такий медогляд пітон буде проходити кожні пів року.

   Випереджаючи можливі закиди зоозахисників, Сергій запевняє, що тварину у масажному салоні не мучитимуть, а навпаки, ставитимуться дуже гуманно та з повагою, адже вважає Ауду своїм колегою та напарником, з яким працює на рівних. А от на африканському континеті, де батьківщина королівського пітона, місцеві жителі поводяться з цими плазунами не дуже гуманно, оскільки граються зміями, які, захищаючись, скручуються у клубок, замість м’яча у футбол.  

Позбавить від болю та неврозів

   Масаж зміями прийшов до нас із Далекого Сходу, особливо поширено це в Єгипті та Ізраїлі,а також у Тайвані і Новій Зеландії. В Україні найбільш розвиненою ця послуга є лише у столичних салонах. Для такої «роботи» відбирають виключно неотруйних змій, тому побоюватися укусу не варто. Крім того, при відборі «кандидатів» враховують і особливості вашого конкретного випадку: змійки меншого розміру відповідають за поліпшення кровотоку і зняття напруги, більші – за усунення м’язового і суглобного болю. А перешкодою для такої процедуриможуть стати лише страх, огида чи інші негативні почуття, які викликають у вас повзучі гади. Адже якщо ви скуті неприємними думками, бажаного  ефекту годі досягти як би змійки не старалися.

   – У перший день, коли тільки отримав Ауду,  ставився до нього з пересторогою та недовірою, – зізнається Сергій, – і коли здавалось, що ми уже встановили  контакт, попросив брата покласти його мені на оголену спину. Чесно кажучи, перші три хвилини, доки пітон вивчав моє тіло, емоції переповнювали, а коли нарешті розслабився, то відчув неймовірне задоволення. Після цього масаж із змією випробували на собі члени моєї родини та деякі постійні клієнти. І від усіх отримав лише позитивні відгуки.

   Зміїний масаж корисний для тих, хто страждає на часті головні болі, мучиться від депресії, безсоння та хронічної втоми,оскільки змія, як дельфін чи кінь, непоганий терапевт.Завдяки плавним рухам змій, розслаблюється кожен м’яз  тіла, відбувається масаж різних зон спини, знімається негативний психоемоційний стан. А ще змія, подібно до кота, який, як вважається, уміє знаходити хворі місця, також може не лише відчувати енергетично слабкі ділянки на тілі, а і забирати погану енергетику. Кажуть, що якщо потримати змію деякий час на шиї, то мине головний біль.

   Найчастіше клієнтів масажного кабінету хвилює, чи пітон їх не вкусить, чи не лізтиме у вуха або ж до очей, проте Сергій переконує, що Ауда абсолютно безпечна та емоційно стабільна змія. Цьому сприяє і те, що перед сеансом масажу пітон завжди ситий, адже годувати його потрібно раз на три тижні і після трапези свіжою мишкою чи хом’ячком, ще декілька днів, доки триває травлення, він мусить лишатись у спокої. А відтак «працювати» хвостатий масажист може не більше двох тижнів на місяць, через що на процедуру записуватись потрібно заздалегідь. Не можна використовувати пітона і в період линьки та спарювання.

   – Масаж із зміями потребує деякої підготовки, адже за день до процедури бажано не торкатись домашніх улюбленців, або ж ретельно вимити руки, щоб пітон не відчув запаху тварини, – попереджає Сергій. – Перед процедурою обов’язково має відбутись знайомство клієнта із змією через доторки, взяття його на руки та спільну фотосесію. Адже людина має звикнути до пітона та почати йому довіряти, інакше на масажному столі зі змією на тілі вона не зможе розслабитись.

   Процедура масажу зі змією триває близько пів години, протягом яких пітон спершу «масажує» спину, а потім живіт, груди та обличчя. Сергій не сумнівається, що екзотична процедура буде до вподоби відчайдухам, любителям екстриму та всього незвичайного. Ачимало клієнтів нині активно цікавляться процедурою і жартома зазначають, що обов’язково прийдуть на зміїний масаж, але спершу випробують його на своїй тещі.

Змія як туристична родзинка

   Одним пітоном Сергій не збирається обмежуватись, адже невдовзі планує облаштувати «міні-тераріум», придбавши ще удава, полоза та молочного змія. Одразу кілька змій на тілі викликатимуть справжній шквал емоцій, адже якщо за рухами одного холоднокровного «масажиста» людський мозок ще може стежити, то контролювати декілька, йому не під силу. А це додасть ще більшого «перчику» у і без того екстремальну послугу.

   Після того як  Аудою зацікавились  місцеві фотографи, котрі хотіли б час-від-часу брати пітона в оренду для фотосесій, у Сергія виникла ідея облаштувати у Володимирі цікаву туристичну родзинку у вигляді тераріуму із сітчастим пітоном, довжина якого сягає до трьох метрів. Така цікава локація із фотосесією може розбавити екскурсію історичними місцями Володимира, на гербі котрого, до речі, зображений Юрій Змієборець. Тож велику змію можна креативно обіграти, вплівши у місцеву легенду, які так люблять туристи.

   Доки спілкувались із Сергієм, намагалась, за його порадою, віднайти контакт із Аудою і авторка цих рядків. Спершу, переборюючи страх, обережно торкалась до приємної на дотик шкіри пітона, та, зрештою, наважилась узяти його на руки, аби попозувати для світлини на згадку. Страх, що спершу сковував, поступово відступив, і я таки зважилась на найбільш незвичний масаж у своєму житті. Не буду лукавити, спершу дрижаки по тілу таки бігали, проте поступово вдалось розслабитись та отримати неймовірне задоволення від плавних рухів пітона, що повільно вивчав моє тіло, знімаючи з нього напруження та стрес.

 Замовити послугу можна за телефоном 0682571911, або за адресою: вулиця Луцька, 158/а, 2 поверх.

Тетяна ІЗОТОВА. 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

8 + 3 =