На головну Новини І об’їзна в Устилузі, і  дорога  до Нововолинська на завершальній стадії

І об’їзна в Устилузі, і  дорога  до Нововолинська на завершальній стадії

156

  У  понеділок  заступник голови облдержадміністрації Валентин Цьось  ознайомився із ходом реконструкції  об’їзної дороги до пункту пропуску «Устилуг-Зосин» та ремонтом дороги від Володимир-Волинського до Нововолинська.

Об’їзну дорогу почали будувати другій половині червня цього року. Загальна сума коштів на  700 метрів шляху, – 32 мільйони 757 тисячі 700 гривень. Дорога вартість робіт зумовлена їх чималим об’ємом, адже необхідно було відсипати 25 тисяч кубічних метрів земляного насипу (висота близько 12 метрів).

- реклама -

Нині роботи вже на стадії завершення. Залишилося встановити бордюри, шумопоглинаючі панелі у населеному пункті, систему водовідведення, опори для освітлення та укласти фінішний шар асфальту. Підрядник поінформував, що на все це потрібно ще кілька тижнів.

На дорозі від Володимир-Волинського до Нововолинська залишилося укласти чистовий шар асфальту. Окрім того, автошлях розширили з з 9 метрів до 12 та зробили узбіччя. У цьому році на це передбачили 56 мільйонів  283 тисячі гривень однак, як зазначив начальник Служби автодоріг у області Анатолій Посполітак, загальний дефіцит для завершення ремонту усього відрізку   становить  ще понад 30 мільйонів гривень.

Опісля у планах ремонт дороги від Нововолинська до кордону із Львівською областю. Для цього вже є готовий проект, але через відсутність фінансування ремонт автошляху буде можливим лише у наступному році.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

два × пять =