Новини

І об’їзна в Устилузі, і  дорога  до Нововолинська на завершальній стадії

Архів
32 переглядів

  У  понеділок  заступник голови облдержадміністрації Валентин Цьось  ознайомився із ходом реконструкції  об’їзної дороги до пункту пропуску «Устилуг-Зосин» та ремонтом дороги від Володимир-Волинського до Нововолинська.

Об’їзну дорогу почали будувати другій половині червня цього року. Загальна сума коштів на  700 метрів шляху, – 32 мільйони 757 тисячі 700 гривень. Дорога вартість робіт зумовлена їх чималим об’ємом, адже необхідно було відсипати 25 тисяч кубічних метрів земляного насипу (висота близько 12 метрів).

Нині роботи вже на стадії завершення. Залишилося встановити бордюри, шумопоглинаючі панелі у населеному пункті, систему водовідведення, опори для освітлення та укласти фінішний шар асфальту. Підрядник поінформував, що на все це потрібно ще кілька тижнів.

На дорозі від Володимир-Волинського до Нововолинська залишилося укласти чистовий шар асфальту. Окрім того, автошлях розширили з з 9 метрів до 12 та зробили узбіччя. У цьому році на це передбачили 56 мільйонів  283 тисячі гривень однак, як зазначив начальник Служби автодоріг у області Анатолій Посполітак, загальний дефіцит для завершення ремонту усього відрізку   становить  ще понад 30 мільйонів гривень.

Опісля у планах ремонт дороги від Нововолинська до кордону із Львівською областю. Для цього вже є готовий проект, але через відсутність фінансування ремонт автошляху буде можливим лише у наступному році.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up