Новини

І один у полі воїн

Архів
11 переглядів

З черговими нагородами повернулась із п’ятої міжрайонної спартакіади серед людей з особливими потребами «Дорога до власних перемог», яка відбулась минулої неділі у Маневичах, володимирчанка Валентина Борусевич. Уже не вперше жінка представляє наше місто та організацію інвалідів на спеціалізованих спортивних змаганнях, щоправда без жодної підтримки.

У змаганнях, які проходили на території Маневицького професійного ліцею за ініціативи ГО «Довіра», взяли участь команди із Любешова, Камінь-Каширська, Луцька, Горохова, Ковеля, Нововолинська, Ратного, Рожищ та Маневич. І лише наше місто представляла одна єдина спортсменка. Нашій землячці вдалось вибороти кілька призових місць: друге у стрільбі серед жінок, ще одне друге місце у баскетболі та перше у жіночих змаганнях із дартсу.

Спортсменка каже, що їй прикро через те, що наше місто не делегує учасників на змагання для людей із обмеженими фізичними можливостями. Більше того, їй вже неодноразово пропонували виступати разом із командами інших міст та районів області, утім Валентина хоче захищати честь лише рідного міста і сподівається на подальшу підтримку.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up