Новини

І  пенсійні  управління  реформуються

Архів
3 переглядів

   Продовжується реформування пенсійної системи, основною метою якої є підвищення якості обслуговування громадян через впровадження нових стандартів обслуговування, а також її збалансування.

Згідно з  постановою  уряду від 22 серпня  цього року всі підвідомчі управління Фонду в області приєднуються до головного управління Пенсійного фонду України в області.

Реорганізація дозволить скоротити витрати на утримання управлінського апарату органів Фонду завдяки оптимізації функцій і об’єднання дрібних підрозділів. При цьому на районному рівні створюються підрозділи, які обслуговуватимуть громадян на місцях, так звані сервісні центри, які й надалі будуть надавати пенсійні послуги. А в об’єднаних територіальних громадах віддалені робочі місця уже функціонують.

Якість обслуговування пенсіонерів, застрахованих осіб і страхувальників, взаємодія з територіальними громадами, органами місцевої влади незалежно від територіального розподілу залишиться на належному рівні, запевняють  у головному управлінні Пенсійного фонду України у області.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up