Новини

І село Губин має свій гімн

Головне, Затурцівська, Культура
676 переглядів

На останній минулорічній сесії Володимирської районної ради депутати затвердили гімн Володимира, слова до якого написав їхній колега Ярослав Гиць, а музику  – відомий завдяки пісні «Волиняночка» не тільки в Україні, а й в далекому та ближньому зарубіжжі, самодіяльний композитор, заслужений працівник культури України «нововолинський соловейко»  Олександр Каліщук. Їхня творча співпраця триває ось уже понад два десятиліття і приносить успіх.

Депутат обласної ради, колишній голова Локачинської райдержадміністрації, а нині  начальник служби у справах дітей Поромівської об’єднаної територіальної громади Віктор Дудечко  живе  у селі Губин колишнього Локачинського району. Тут його коріння, як кажуть, з діда-прадіда. На Іваничівщині доля звела його  з творчими особистостями  – митцем від Бога Олександром Каліщуком та поетом Ярославом Гицем. Як щирий патріот своєї маленької батьківщині, ще понад два роки тому Віктор Дудечко, дізнавшись, що цей творчий тандем  уже прославив у піснях багато селищ та сіл Прибужжя, попросив написати Ярослава Григоровича вірш про Локачі.  На музику їх поклав Олександр Пилипович.  І тепер це справжній гімн селища, котрим пишаються його жителі і який тепер  часто звучить на багатьох урочистостях. До речі, презентація цього твору, що відбулася у місцевій музичній школі за участю авторів та багатьох гостей, й досі живе у пам’яті локачинців.

Нещодавно знову ж таки на прохання Віктора Дудечка Ярослав Гиць та  Олександр Каліщук створили пісню про його рідне село Губин і під час різдвяно-новорічних свят вручили ноти та слова, аби  вона швидше зазвучала на радість землякам.

                                   Валентина ПЕТРОЩУК.

   На фото:  Віктор  ДУДЕЧКО (посередині) радіє пісні  про своє рідне село, створеної депутатом Володимирської районної ради Ярославом ГИЦЕМ та самодіяльним композитором Олександром КАЛІЩУКОМ.

Фото автора.

Коментарі
Теги: гімн, Губин
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up