Новини

І у 90 років можна великодню паску замісити

Володимирська, Громади, Лайфстайл, Новини
199 переглядів

Жителька Володимира Лідія Кошлата відзначила 90-річчя. Привітати волинянку з ювілейною датою завітала виконувачка обов’язки   директора терцентру Ірина Переходько. Побажала іменинниці довгих літ при доброму здоров’ї під мирним небом України. Про це повідомляє сайт Володимирської міської ради.

Лідія Михайлівна народилась у селі Менчичі колишнього Іваничівського району. Її тато працював на газопроводі, саме завдяки цій роботі сім’я переїхала у Володимир і оселилась у селищі цукрового заводу.

Життя випало нелегке. Коли вийшла заміж, з чоловіком разом були недовго, тож молодій жінці довелось самій ростити дочку Людмилу. Брала участь навіть у будівництві доріг, багато років пропрацювала на швейній фабриці. Згодом розрахувалась, щоб допомагати дочці доглядати сина, бо хлопчик часто хворів. Є ще в неї онучка, а тепер вже і троє правнуків.

У молодші роки пані Лідія багато вишивала (особливо любила серветки у техніці ришельє), в’язала, шила одяг. Та потім через проблеми з рукою  рукоділля покинула, а от читати полюбляє й досі – книжки та свіжу пресу.

Проживає Лідія Кошлата у Володимирі, періодично її забирають у Луцьк, де мешкає Людмила з сім’єю. Трошки побуде там – і вже проситься додому, бо тут сусіди, подруги, з якими не вистачає спілкування. Вони й телефонують, кличуть назад, коли затримується у дочки.

Жінка дуже смачно готує і пече всілякі смаколики. «Цього Великодня паску місила мама, ми вже трохи допомогли з випіканням», – ділиться дочка. А на своє 90-ліття Лідія Михайлівна зустрічала гостей смачними пиріжками.

Коментарі
Теги: Лідія Кошлата. ювілей
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up