Новини
Сьогодні
23.04.2024
22.04.2024

Ігор Гузь за доступні авто для учасників АТО

Архів
9 переглядів

Законопроект, що дасть можливість ввозити авто з іноземною реєстрацією для власного користування учасникам АТО, має бути підтриманий Верховною Радою України. На цьому наголосив народний депутат Ігор Гузь під час брифінгу в парламенті із ветеранами бойових дій на Сході країни.

Такий законопроект «лежить в парламенті» вже більше двох років. Суть його у тому, щоб бійці АТО на пільгових умовах могли придбати вживане авто без права на продаж.

Ігор Гузь наголосив, що «тих людей, які користуються автомобілями на іноземній реєстрації налічується вже понад мільйон». Також, за його словами, приблизно третина його виборців користуються такими машинами.

«Підтримавши цей законопроект, зможемо забезпечити ветеранів АТО власним транспортом, і це створить їм додатковий імпульс, щоб, наприклад, займатися бізнесом, вирішувати сімейні та інші питання», – зазначив нардеп.

Учасник АТО Костянтин Байчук у своєму виступі провів аналогію щодо надання авто учасникам інтернаціональних війн: “Існує прецедент 90-х років, коли ветерани Афганістану мали таку пільгу і завозили авто із закордону. І сьогодні такий законопроект у раді “припадає пилом”. Ми просимо народних депутатів, у тому числі комбатів, поставити це питання на голосування! Знайдіть компромісне рішення для учасників бойових дій, які заслужили на право ввезти одне авто для користування своєї родини!”.

Ігор Гузь звернувся до колег з парламенту та представників уряду, щоб спільними зусиллями «проштовхнути» цю тему.

  Прес-служба народного депутата України.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up