На головну Новини «Ігор Пальонка достойний стати міським головою», – Ігор Гузь

«Ігор Пальонка достойний стати міським головою», – Ігор Гузь

103

Володимир-Волинський – місто, яке потребує змін та нової енергії, а це можливо лише завдяки зміні міської влади, передовсім – міського голови. Команда «За майбутнє» має власне бачення перспектив Княжого міста, яке, насамперед, має стати некорумпованим та туристично привабливим. Саме тому кандидатом від цієї політсили на міського голову балотується Ігор Пальонка. Він має достатньо досвіду, аби вивести Володимир на якісно новий рівень розвитку.

Рік тому я і мої колеги у парламенті – Ігор Палиця, Ірина Констанкевич, Степан Івахів обралися до парламенту як безпартійні самовисуванці. Разом із Вячеславом Рубльовим ми об’єдналися в депутатську групу «За майбутнє», яка трансформувалась у політсилу. І зараз ми представляємо інтереси 3,5 мільйона виборців.

- реклама -

«За майбутнє» – це партія волинян, людей, які не прилетіли на гвинтокрилі. Вони зсередини знають, що відбувається в області і на державному рівні представляють інтереси волинян. Певно, саме у цьому і є особливість цієї партії.

На моє переконання, з 1 листопада, у разі перемоги Ігоря Пальонки, ми повинні зробити все можливе, щоб зняти питання будь-яких підозр, звинувачень, аргументів з приводу корупції в місті Володимир. Влада буде позитивною, якщо з нею асоціюватиметься мінімум корупції. Перші сто днів нової влади будуть вирішальними.

Серед пріоритетів своєї роботи в майбутньому вбачаю залучення інвестицій. І хочу, щоб у цьому напрямку працювали всі голови ОТГ. Знаю, що в Ігоря Анатолійовича є такий успішний досвід і ми його будемо тільки підсилювати на благо громади.

Ефективне управління містом – це не лише бюджет у пів мільярда гривень, який треба правильно адмініструвати. Люди бачать прозорість, бачать результат, але якщо в місті Володимирі за кожен рік нової влади не буде графіка залучених інвестицій – у нас нічого не вийде. Кожен вкладений мільйон доларів – це податки і робочі місця! І ми над цим працюватимемо спільно.

Є ще один момент: інвестор не прийде, якщо не буде розвинена дорожня інфраструктура. У цьому напрямку мною особисто вже багато зроблено, а у планах – завершити Шистівську об’їзну та ремонт дороги у Володимирі-Волинському – від переїзду поблизу військової частини і до кільця; покласти нове дорожнє покриття в напрямку з Устилуга до Володимира, з Володимира до Верби і далі до Любомля. На перспективу я лобіюватиму ремонт дороги з Володимира-Волинського до Шацька.

Турист повинен бачити Володимир із вежі, яку треба зробити безпечною,  щоб можна було піднятися і побачити все місто. Підземелля Собору можна зробити в феноменальному представленні. Я мав розмову із міністром культури щодо пам’ятки «Городище – Вали ІХ-ХІІІ ст» і ДЗОТу, який знаходиться в Устилузі, – ми хочемо перетворити його на музей ІІ Світової війни, але сучасний.

Турист приїде тоді, коли будуть атракції, а вони не з’являться самі собою, треба вкладати ресурси, креативно мислити. Нашій команді це під силу!

Знаю Ігоря Анатолійовича більше 10 років. Разом ми були на Майдані. Він — чесна, принципова, активна людина. Він здатний змінювати ситуацію в місті. На виборах до Верховної Ради торік мене підтримали 53% володимирчан, які прийшли на вибори. Сподіваюся, що ці люди тепер підтримають нашого кандидата на посаду міського голови нової Володимир-Волинської громади.

Ігор Пальонка – патріот свого міста, людина з досвідом, молода, енергійна, перспективна. Він достойний стати міським головою. Наша команда ставить конкретну ціль і ми йдемо на перемогу!

Ігор ГУЗЬ,

Народний депутат України.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

пять × один =