На головну Новини Інфраструктурна субвенція громадам від держави

Інфраструктурна субвенція громадам від держави

106

 Держава вкотре надає вагому підтримку об’єднаним територіальним громадам, зокрема, щодо відновлення та розбудови інфраструктури їх територій. Субвенція з державного бюджету місцевим на формування інфраструктури ОТГ спрямована на підтримку сільських територій, адже її розмір залежить від площі громади та кількості сільського населення. Тобто чим більша ОТГ – тим більше коштів отримає.
Для цього у держбюджеті на цей рік для області, відповідно до затвердженого урядом розподілу, передбачено 126 мільйонів 361,3 тисячі гривень інфраструктурної субвенції. Визначено й суми, які отримає кожна ОТГ на втілення заходів, спрямованих на розвиток інфраструктури. У числі тих волинських громад, які отримають найбільші суми, Устилузька і Зимнівська ОТГ, яким дістанеться відповідно 3,5 і 3,1 мільйона гривень.
Облдержадміністрація має розглянути проектні заявки об’єднаних територіальних громад на проекти та підготувати висновок щодо їх відповідності планам або програмам соціально-економічного розвитку ОТГ. Тоді ці списки погоджує Мінрегіон і лише після цього громади отримують кошти на втілення проектів.
ОТГ мають ще чимало можливостей реалізовувати свої проекти. Зокрема, за кошти субвенції на соціально-економічний розвиток, Державного фонду регіонального розвитку, субвенції на розвиток медицини у сільській місцевості, коштів на будівництво футбольних полів, які щорічно виділяються з державного бюджету. Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

три × 5 =