Новини
Сьогодні
19.06.2024
18.06.2024

Інспектування державних доріг у місті

Архів
32 переглядів

Комісія у складі заступника начальника волинської філії Служби автомобільних доріг Михайла Антоняна, помічника нардепа Андрія Бокоча, директора генпідрядника ТЗов «Аміла» Олени Демчук та начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва міськвиконкому Віктора Фіщука  минулого тижня проінспектувала дороги на  вулицях  Ковельській, Зимнівській,  Устилузькій та визначилась із планом подальших робіт.

Найперше  вирушили  на   першу  з них  з сумнозвісною ремонтною  історією.  Керівник «Аміли»  вибачилась перед  громадою міста та пообіцяла завершити  реконструкцію Ковельської до  травня, якщо сприятиме  погода, недоліки фірма  ліквідовуватиме власним коштом. За зроблене   підряднику заплатили лише 800 тисяч гривень, а це 20 відсотків від  визначеної суми.

Представник  філії Укравтодору зазначив, що  нині   для  продовження робіт на Ковельській є 200 тисяч гривень. Однак, щоб не повторювати попередні помилки, коли асфальт укладався на мокру основу, порадив зачекати поки підсохне.

На Устилузькій, яка всіяна вибоїнами, планується ямковий ремонт. Залатати усі дірки Михайло Антонян пообіцяв до Великодня. А от на з капітальним потрібно зачекати. Відремонтувати відрізок дороги Устилуг – Володимир-Волинський (до повороту на Нововолинськ),  що обійдеться у 160 мільйонів гривень, вдасться лише після того, як будуть вирішені питання  фінансування, яке обіцяють надати на підставі міжурядової угоди про взаємодопомогу поляки. При  цьому однією з умов є виконання 60 відсотків робіт польською стороною .

Ямковий ремонт буде зроблений і на Зимнівській. А от щодо об’їзної, дороги,  яка так потрібна місту, найперше потрібно вирішити питання із землями, через які вона пролягатиме.

Дорогу сполученням Володимир-Волинский – Нововолинський  включена у п’ятирічний план Служби автомобільних доріг і капітальний ремонт її запланований на 2018 рік.  Але з ті ділянки, де ні пройти, ні проїхати, особливо  у районі Суходіл, потрібно  лагодити негайно. Сподіваюится, що  цей можна буде відремонтувати вже цього року за рахунок митних коштів .

Жанна БІЛОЦЬКА.

Коментарі
Теги: Жанна Білоцька, ремонт доріг, ремонт Ковельської, Укравтодор
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up