На головну Новини Інтрига року: хто залишив червоний «сааб» біля міської ради?

Інтрига року: хто залишив червоний «сааб» біля міської ради?

998

   Уже більше тижня на паркмайданчику біля міської ради стоїть червоне авто марки шведської марки «сааб» на єврономерах. Хто власник, чому залишив тут автівку і чому по неї не повертається, у понеділок взявся з’ясовувати міський голова. Про це розповів на оперативній нараді та брифінгу.

   За словами Ігоря Пальонки, автівку залишили біля міськради орієнтовно у дати проведення фестивалю «Княжий». Поліція, за дорученням міського голови перевіривши номери автомобіля по міжнародних базах, з’ясувала: ті в ДТП, ні в кримінальних злочинах цей автомобіль не фігурує. Піднявши записи камер відеонагляду, побачили, що машину припаркували люди, які мали вигляд туристів – з рюкзаками. Сфотографували автівку, пішли – і досі по неї не повернулися.

- реклама -

   Позаяк автомобіль має шведські номери, то ми з допомогою колег зі Швеції спробували відшукати дані про його власника у тамтешніх відкритих реєстрах. З’ясувалося, що автівка зареєстрована на створену у грудні 2020 року  компанію «Indecto Security Solutions», про яку майже немає відкритих відомостей: лише поштова адреса, «прив’язана» до звичайного житлового багатоквартирного будинку в одному з районів Стокгольма. У «КВЕДах» компанії значиться, що вона займається діяльністю в галузі права, економіки, науки та технологій, надає послуги в індустрії спостереження, консультаційні послуги, проводить навчання та розслідування, надає послуги та продукти в галузі безпеки, а також займається сумісною з нею діяльністю. Сама ж компанія зареєстрована на 40-річного шведа Александра Гельберга, який є також засновником компанії «Nuga». Заступником керівника значиться полька Магдалена Чижевська, а аудитором Нільс Петер Ашейм.

   Чи то автівку залишили на безплатній муніципальній парковці туристи зі Швеції або Польщі, близькі до керівництва компанії, сподіваючись, що з нею нічого не станеться, чи просто забули, де саме запаркували машину, – наразі невідомо. «А може, це у вас шпигуни пасуться», – сміється шведська колега. Звісно, судячи із фірми-власника автівки та роду її діяльності, таке припущення видається цілком правдоподібним. Але не будемо вдаватися до поспішних висновків і зачекаємо: може, господарі таки з’являться по свою «згубу», і роз’яснять цю маленьку, але цікаву інтригу.

Інформація оновлюватиметься.

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

11 + 14 =