Новини

ІСТОРИЧНА ГОДИНА ПАМ’ЯТІ ОЛЕКСАНДРА ЦИНКАЛОВСЬКОГО

Архів
4 переглядів

   У Володимир-Волинському історичному музеї відбулася історична година « Олександр Цинкаловський – історик, археолог, краєзнавець», присвячена 120-й річниці від дня народження відомого вченого, який з’явився на світ 9 січня 1898р саме у Володимирі-Волинському на Островецькій вулиці.

Про життєвий і творчий шлях видатного земляка учням 10 класу загальноосвітньої школи № 5 імені А.Кореневського розповів науковий співробітник музею Богдан Янович,а провідний науковий співробітник відділу фондів Олена Черенюк (на фото) зробила огляд матеріалів з фондів музею, які стосуються знаного археолога. Зокрема  присутні дізналися про наукові праці вченого, побачили бронзову медаль, якою його нагородила Польська Академія Наук та листи вченого , які він надсилав володимирській родині.

Бібліотекар міської бібліотеки для дорослих Світлана Музичук розповіла про книжковий фонд, пов’язаний з іменем науковця. Про вагоме значення Олександра Цинкаловського для вітчизняної науки сказав начальник міського відділу культури Дмитро Терьохін. Учні оглянули фотодокументальну виставку, на якій експонуються світлини з родинного архіву Цинкаловських, документи та книги.

Богдан ЯНОВИЧ.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up