Новини

Із ательє – у ЦНАП

Архів
8 переглядів

У Овадному уже визначились із підрядником, який виконуватиме капітальний ремонт даху дитячого садочку. Очікувана вартість робіт становила мільйон 984 тисячі 187 гривень. На аукціоні ж із семи учасників перемогло приватне підприємство із Луцька «Дім Фасадів», яке береться виконати роботи за мільйон 800 тисяч гривень.

Саме це підприємство на торгах, що відбулись у понеділок, надало найбільш економічно вигідну цінову пропозицію за переобладнання та реконструкцію в ЦНАП приміщення оваднівського ательє «Новинка», очікувана вартість чого становила три мільйони 404 тисячі 452 гривні. А «Дім Фасадів», що змагався на аукціоні ще із трьома учасниками, готовий зробити це за два мільйони 780 тисяч гривень. За словами головного бухгалтера Оваднівської сільської ради Олександра Луцюка, тендерний комітет ще визначається із прийняттям остаточного рішення.

Приміщення ЦНАП мають підготувати до кінця цього року. Мова іде про заміну покрівлі, внутрішню реконструкцію будівлі, сантехнічні роботи, зовнішнє оздоблення, влаштування електроосвітлення, пожежної сигналізації, блискавкозахисту, проведення мереж водопостачання і каналізації та ін.

Світлана КОШИРЕЦЬ.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up