Новини

Із заступницею міністра говорили про дороги Володимирщини

Архів
7 переглядів

Участь у спільному засіданні членів Правління Асоціації міст України з Прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком, яка відбулася 12 листопада у Києві, взяв перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук. Метою зустрічі було обговорення пропозицій АМУ до проєкту Державного бюджету на 2020-ий рік.

Під час зустрічі розглянули важливі теми, що стосуються життєдіяльності громад в Україні. Серед обговорюваних питань найбільш актуальним для ОМС є продовження зарахування частини акцизного податку на реалізацію суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі пального до місцевих бюджетів, що дасть змогу зберегти надійне джерело фінансування заходів та об’єктів соціальної та інженерної інфраструктури в населених пунктах. Варто зауважити, що планові надходження до бюджету Володимира-Волинського від акцизного податку становлять близько семи мільйонів гривень. Було прийняте рішення напрацювати прозорий механізм розподілу коштів Дорожнього фонду.

Ярослав Матвійчук розповів, що йому вдалося обговорити питання, важливі для Володимира-Волинського. Так із заступницею міністра інфраструктури Наталією Форсюк говорили про ремонт вулиці Устилузької та дороги між Устилугом та Володимиром.  У міністерстві розглядають варіанти залучення польського кредиту на ці роботи у наступному році. Також заступниця міністра пропонує частину коштів Дорожнього фонду спрямувати на дороги територіального значення – у нашому місті до таких належить, наприклад, вулиця Зимнівська.

Загалом проєкт Державного бюджету на 2020 рік передбачає виділення 69,7 мільярда гривень на Дорожній фонд, з яких 38 мільярдів піде на розвиток мережі та утримання автомобільних доріг державного значення та 22,2 мільярда буде спрямовано на будівництво та ремонт доріг місцевого значення.

Під час засідання озвучували питання оплати праці молодим вчителям, які почуваються найбільш незахищеними. Йшла мова про підтримку молодих спеціалістів та надбавку до заробітної плати вихователям дошкільних навчальних закладів. Представники місцевих громад сподіваються, що їхні пропозиції врахують на державному рівні.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up