На головну Новини Камери для Бубнівської школи від мецената

Камери для Бубнівської школи від мецената

182

   Відеоспостереження у школах з метою охорони безпеки дітей щодня стає все актуальнішим. І якщо у місті практично у кожному навчальному закладі уже встановлені камери, то для сільських шкіл це поки що розкіш. Та бубнівській дев’ятирічці пощастило більше – систему відеоспостереження їй нещодавно подарував спонсор.

– Встановити камери відеоспостереження планували давно, адже це необхідно для безпеки дітей та здійснення контролю за тим, хто і коли переступає поріг школи. Відтак звернувся за допомогою до підприємця Андрія Панасюка, котрий займається встановленням та обслуговуванням таких систем. Наш колишній випускник охоче відгукнувся та подарував рідній школі дві камери спостереження, а також безплатно їх встановив. За що йому дуже вдячні, – розповідає завідувач філії Бубнівської ЗОШ ООЗ НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» с. Зимне  Василь Подзізей.

- реклама -

Окрім бубнівської школи, де навчається 104 дитини з Руснева, Черчич, Маркостава та Бубнова, камерами у Зимнівській громаді може похвалитись лише опорний заклад, де їх встановили за кошти місцевого бюджету. Василь Подзізей, котрий очолює навчальний заклад вже майже десять років, каже, що останні чотири роки, відколи було створено ОТГ, для школи зроблено чимало –  замінили систему опалення на твердопаливну, встановили енергозберігаючі вікна та двері, придбали мультимедійний комплекс, нові комп’ютери та шкільний автобус. Активно допомагають школі і жителі села Бубнів – зокрема, придбали нещодавно для волейбольної команди спортивний інвентар.

– Завдяки керівництву громади в селі тепер є і вуличне освітлення, от тільки ще б дорогу нам відремонтували, то взагалі було б чудово, – додає Василь Подзізей. – Наразі для нас це першочергова потреба, адже через поганий стан дороги, що простягається селами Бубнів-Руснів-Черчичі, псується і наш новий шкільний автобус…

Тетяна ІЗОТОВА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

19 − 18 =