На головну Новини Кампанія з легалізації трудових відносин

Кампанія з легалізації трудових відносин

7

Стартувала інформаційна кампанія «Виходь на світло», основною метою проведення якої є роз’яснення працедавцям неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

У рамках підтримки такої акції 12 липня у приміщенні Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості відбулося бліцнавчання для роботодавців за участю головного державного інспектора з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Волинській області Тетяни Мельнікової.

- реклама -

Під час зустрічі роботодавці були поінформовані про можливості служби зайнятості щодо підбору персоналу. Також учасники заходу дізналися про зміни у трудовому законодавстві під час воєнного стану, про відповідальність у разі порушення роботодавцями чинного законодавства.

Крім того, роботодавці мали змогу отримати додаткові відомості про всі гарантії, які розповсюджуються на найманих працівників.

Підсумком заходу був конструктивний діалог у формі «питання-відповідь» в процесі якого роботодавці отримали кваліфіковані відповіді на свої запитання.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

чотирнадцять − 4 =