На головну Новини Карантинні обмеження в установах

Карантинні обмеження в установах

62

З метою запобігання поширенню респіраторних інфекцій, викликаних коронавірусом СOVID-19 в період з 16 березня до 3 квітня встановлено обмеження:

У Володимир-Волинському міськрайонному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) прийом громадян буде здійснюватися виключно з питань державної реєстрації народження, смерті, видачі документів для підтвердження родинних стосунків з померлим для підзахоронення. На час цього обмеження з питань державної реєстрації актів цивільного стану можна звернутись до відділу через мережу Інтернет з використанням веб-порталу “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет”, на електронну адресу відділу vcs@vvm.vl.drsu.gov.ua, за телефоном (03342) 2-28-06.

- реклама -

У відділенні Фонду соціального страхування заяви-розрахунки, повідомлення про виплату лікарняних та інші документи, попередньо проскановані чи сфотографовані, слід скидати на електронну адресу: vovl.vo@fssu.gov.ua або на Viber +38 0981931020. Телефони для консультацій: 3-54-60 – щодо заяв-розрахунків, виплати лікарняних, регресів, ліків, реабілітаційного та санаторно-курортного лікування; 3-51-11 – щодо нещасних випадків на виробництві, ревізій, обліку страхувальників; 3-86-26 – начальник відділення.
Є також можливість подання документів в оригіналі в поштовий ящик, який розміщено біля вхідних дверей відділення.

«Волиньгаз», як соціально відповідальний бізнес, ввів мораторій на відключення споживачів від газопостачання, окрім випадків несанкціонованого втручання. А також турбуючись про здоров’я та безпеку споживачів і працівників, тимчасово обмежив роботу Центрів обслуговування клієнтів. Передати показання, оплатити за доставку та газ, а також вирішити інші газові питання можна за допомогою онлайн-сервісів: особистий кабінет на сайті 104.ua, мобільний додаток 104Mobile для Android, мобільний додаток 104Mobile Light для iPhone, чат-бот «7104ua» у Viber, SMS на номер 7104, контакт-центр: +38 (067) 33 39 104, (0332) 280104. Усі бригади аварійно-диспетчерської служби працюють в надзвичайному режимі – чергують цілодобово і оперативно виїжджають на виклики та локалізовують аварійні ситуації, здійснюють оперативні ремонти! А за телефоном 104 цілодобово приймаються дзвінки.

Центри обслуговування платників не працюватимуть з вівторка не працюватимуть з клієнтами протягом двох наступних тижнів. А листуватися з податкової службою чи спрямувати звернення можна засобами електронного зв’язку. До послуг платників податків електронний кабінет та інші електроні сервіси, що допомагають своєчасно формувати і надсилати звіти, а також виконувати податкові зобов’язання. Отримати кваліфікований електронний підпис можна в будь-якого кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг. У Головному управлінні ДПС у області просять платників податків з розумінням поставитися до ситуації та виконувати рекомендації МОЗ.

Володимир-Волинське управління Державної казначейської служби України області працює в штатному режимі та продовжує здійснювати казначейське обслуговування бюджетних коштів. Водночас з метою упередження ризиків зараження короновірусною інфекцією COVID-19, зокрема мінімізації особистих контактів між клієнтами Казначейства та його працівниками у період карантину, рекомендує при здійсненні розрахунково-касового обслуговування використовувати систему дистанційного обслуговування “Клієнт казначейства-Казначейство”.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

1 × чотири =