Новини

Карнавал Університету третього віку від терцентру

Архів
2 переглядів

Університет третього віку «запалює» – так можна було назвати цю вечірку. Уже вчетверте підготували таке новорічне свято соціальні педагоги міського територіального центру Оксана Бистричан і Мар’яна Новосад спільно зі слухачами університету.

Звичайно, без підтримки волонтерів та доброчинців цей захід не набув би такої святковості, а його учасники не б мали настільки піднесеного настрою.
Щороку дедалі більше людей приходять на свято у карнавальних костюмах, беруть участь у танцях, розвагах, конкурсах, співають, декламують поезію, висловлюють новорічні побажання. Веселили пенсіонерів у культурно-мистецькому центрі казковий Дід Мороз (Дмитро Терьохін) та Снігуронька (Мар’яна Новосад). Зупинити прихід Нового року захотіли аж чотири Баби Яги, в образі якої були Поліна Гусюк, Наталія Авдєєнко, Зіна Петровс та Ольга Захарчук. Креативні, навіть, супермодні, з мітлами і без них, вони смішили публіку увесь вечір.

Усі, хто прийшов у карнавальних костюмах, одержали від благодійників, підприємця Миколи Юнака та Всеукраїнського об’єднання партії «Батьківщина» солодкі подарунки. А від кафе «Імпреза» та магазину «Наталі» – головні переможці, Шехерезада (Клавдія Горбулько) і Ніч (Марія Назар), відповідно за перше і друге місця – сертифікати на 150 гривень, аби відвідати ці заклади.

Щиро дякуємо їм, а також товариству «Марго», подружжю Олександру й Мар’яні Бораковським із Тернополя за серветки, підприємцям Андрію Принді, Зіні Шелепіні, Олегу Кабанову, Валентині Мельничук, мережі магазинів «Watsons» . Слухачі університету третього віку та працівники терцентру вітають благодійників із Новим роком та Різдвом Христовим.

Антоніна СОЛОДУХА.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up