На головну Новини «Каштан» першим термомодернізується

«Каштан» першим термомодернізується

193

У Володимирі-Волинському планують термомодернізувати п’ять ОСББ ыз залученням грантових коштів Фонду енергоефективності. Першими почало  такі роботи ОСББ «Каштан».

Завдяки проекту Фонду енергоефективності жителі ОСББ можуть вдосконалити та енергомодернізувати свої будинки, а матеріально їм допомагає держава. Програма передбачає компенсацію до 70 відсотків  від вартості усіх ремонтних робіт.

- реклама -

«Першою ластівкою» у проведенні комплексної термомодернізації свого будинку стало ОСББ «Каштан», що на вулиці Сагайдачного, 3.  Будинку 38 років і він вже не в найкращому стані. Власними коштами і силами відремонтувати будівлю жителі не в змозі, а тому вирішили скористатися вигідною пропозицією Фонду енергоефективності.

«Ми довго не могли наважитися на від’єднання від ЖЕКу і створення свого ОСББ. Але спільно з усіма мешканцями, все ж прийняли це рішення і з липня 2019 року відокремилися і почали працювати самі на себе. Ми пішли на співпрацю з Фондом енергоефективності, бо розуміли, що наш будинок – дуже проблематичний і в ньому потрібно зробити чимало ремонтних робіт. Самостійно їх виконати ми були не в змозі. Адже це дуже дорого», – розповіла інтернет-виданню «Буг» голова ОСББ «Каштан» Олена Лавринюк.

Тільки на цей будинок Фонд енергоефективності виділить  близько восьми мільйонів гривень. Це 70 відсотків від загальної суми проекту. Ще 30 відсотків доведеться доплатити мешканцям ОСББ. Для цього вони беруть так званий «теплий» кредит в банку.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

3 × 1 =