Новини
Сьогодні
23.04.2024
22.04.2024

Казарми для бійців 14-ої ОМБ ще далекі від повної готовності

Архів
20 переглядів

Незабаром на тимчасове місце дислокації до міста Володимир-Волинський повернуться бійці 14-ої окремої механізованої бригади.  В ОДА під час засідання ради оборони області слухали військових, аби проаналізувати стан виконання комплексу заходів щодо підготовки до цього повернення.

За словами т.в.о. командира військової частини А-1008 Ігоря Іванова, особовий склад бригади розмістять у п’яти казармах. Три тисячі військовослужбовців залишаться у частині, а решту  відпустять додому. Наразі тривають ремонтні роботи в казармах, які готові лише на 50 відсотків. Проблемним залишається питання пов’язані із заміною вікон, сантехнікою, електромережею, частково замінено дах, водовідведення та водопостачання.

Начальник управління Національної поліції України у області Петро Шпига зазначив, що нині відкрито 17 кримінальних проваджень, потерпілими у яких стали військовослужбовці, налічується три злочини, де доведена причетність військовиків. Відтак, необхідно активізувати роботу  щодо дотримання правопорядку, запобігання правопорушенням та протидії злочинності, аби не допустити ускладнення криміногенної та суспільно-політичної ситуації в області у зв’язку із поверненням із зони АТО військової частини.

Голова ОДА Володимир Гунчик зобов’язав представників місцевих органів влади заборонити продаж алкоголю людям у військовій формі. Окрім того, здійснити перевірки у місті Володимир-Волинський  щодо законності торгівлі алкоголем та підакцизними товарами.

– Для Волині повернення 4,5 тисячі бійців14-ої бригади – питання № 1.  Ми повинні зустріти їх як годиться, не просто квітами, – наголосив Володимир Петрович.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Коментарі
Теги: 14 ОМБр, Володимир Гунчик, казарми, ОДА, Петро Шпига
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up