Новини

«Казковий вечір» з приємними знижками

Архів
17 переглядів

   Шостий рік поспіль у місті відбулася зимова торговельна акція «Казковий вечір знижок», метою якої є підтримка підприємців міста. Цього року вона тривала з 15.00 до 21.00 14 грудня і вражала жителів нашого міста приємними знижками, діапазон яких коливався від 10 до 70 відсотків (декілька позицій по два, п’ять, сім відсотків).

Охочих взяти участь у  цій «казковій» акції з кожним разом стає дедалі більше: цього року афіша налічувала 35 закладів торгівлі. Це були магазини дитячого, чоловічого, жіночого одягу, взуття та аксесуарів, білизни, іграшок, меблів, будівельних та господарських матеріалів,  текстилю, насіння, котлів, ювелірних виробів, гардин,  побутової техніки, посуду, сумок, постільної та натільної білизни та інші.  Перебігаючи містом від одного магазину до іншого, володимирчани мали змогу підбадьоритися, випивши смачної кави від мережі кав’ярень «Кава Аvenue», які також дарували знижки на увесь асортимент напоїв.

Найактивніше жителі міста цього разу скуповували іграшки, ювелірні вироби, книги, одяг та взуття, аби встигнути придбати подарунки та оновити гардероб до новорічних свят. Окрім того, як зазначила директор ФПП «Бізнес-Центр» Оксана Сапіга,  у соціальній мережі Facebook та Instagram, за допомогою програми random.org провели розіграш чотирьох подарункових сертифікатів – двох номіналом по 200 та двох – по 300 гривень на покупку в магазинах, що стали учасниками акції «Казковий вечір знижок». Переможцями розіграшу стали  Анджела Потапова, Олена Кордонець, Ірина Сапіга та Ольга Стрильчук.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up