Новини

Керівник Зимнівської ОТГ вивчав досвід польських колег

Архів
15 переглядів

   Голова Зимнівської громади та Волинського відділення Асоціації ОТГ В’ячеслав Католик взяв участь у тижневому робочому візиті членів правління та ради цієї Асоціації до Польщі. Головною метою відвідин було вивчення діяльності асоціацій органів місцевого самоврядування та його принципів функціонування та завдань.

Перша зустріч української делегації була присвячена ознайомленню із можливими формами співпраці асоціацій органів місцевого самоврядування та уряду. На другій зустрічі про те, як функціонує Союз сільських ґмін у Польщі, говорили із Станіславом Ястшембським, членом Правління Союзу сільських ґмін, війтом ґміни Длугосьодло.
Також для учасників делегації організували екскурсію на водоочисні споруди, станції переробки сміття, пожежної охорони, у навчально-виховний заклад та дитячий садок.
У ґміні Закшев відвідали кілька об’єктів, побудованих за підтримки Місцевої групи дій «Разом до Радомки» (6 муніципалітетів), – пекарню “Вацин”, мальовничий сільський історичний парк Тачув, гмінний Центр інформацій освіти та культури та овочеве господарство – Пштицький перець.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up