Новини

Керівники депутатських фракцій обласної ради написали  звернення до голови  ОДА

Архів
35 переглядів

  До редакції надійшло звернення від  голів фракцій політичних партій та депутатів обласної ради  до голови ОДА Олександра Савченка, який  оскаржив рішення «Про обласний бюджет на 2019 рік»у Волинському окружному адміністративному суді.

Депутати, заявляють, що цей позов до суду є швидше політичною аферою, аніж юридичним документом. Такими діями голова ОДА перешкоджає діяльності громади, а також виявляє неповагу та ігнорування волі виборців області, які делегували прийняття рішень в інтересах Волині саме обраним депутатам.

У зверненні зазначається, що  весь бюджетний процес проведений обласною радою в рамках чинного законодавства України, регламенту облради VII скликання та Бюджетного регламенту. Корективи, які напередодні сесії Волиньради профільною комісією внесені в проект бюджету, розробленого ОДА, стосуються лише 25 мільйонів гривень з усіх видатків. При цьому, обласна рада діяла виключно в межах компетенції і не вийшла за рамки повноважень. Громадяни області очікують в районах, містах та ОТГ коштів для медичних, освітніх та інших закладів.

Голову ОДА  закликають не створювати подібних прецедентів і не протиставляти себе депутатському корпусу, а сконцентрувати увагу на наповненні бюджету, сприянні, а не блокуванні роботи таких бюджетоутворюючих підприємств, як ДП «Волиньторф» і КП «Волиньприродресурс», підтримці інфраструктури комунальних об’єктів.

А ще вимагають внести на розгляд чергової сесії обласної ради проект рішення «Про звіт голови обласної державної адміністрації про виконання облдержадміністрацією делегованих обласною радою повноважень» – для своєчасного ознайомлення депутатського корпусу та громадськості краю, публічного обговорення за участю постійних комісій обласної ради.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up